Europos jaunimo portalas
Informacija ir galimybės visos Europos jaunimui.

Apsistok bet kur su „HousingAnywhere.com“

Tarptautinės galimybės jaunam žmogui gali pakeisti gyvenimą: galbūt savo „Erasmus+“ studijas prisimeni jau kaip didžiausią įvykusį nuotykį?

Pasaulis traukiasi: pasiekti kitą žemyną lėktuvu galima per pusdienį, su draugais svečiose šalyse palaikyti ryšį ir planuoti susitikimus, pasidalinti savo kasdieniais patyrimais galima atsivertus savo paskyras socialiniuose tinkluose. Tam, kad ryžtumeisi pasinaudoti tarptautinėmis galimybėms, atrastum naujus kraštus ir žmones, susipažink su „HousingAnywhere.com“!

 

2009 m. grupė studentų ėmėsi iniciatyvos surasti gyvenamąją vietą laikinai studijuoti atvykstantiems studentams – šiandien ši idėja išaugusi į stiprią jaunų žmonių organizciją „Housing Anywhere“, vienijančia beveik 130 universitetų visame pasaulyje, veikiančių daugiau nei 500 miestų.

 

Organizacijos misija lieka ta pati – padėti tarptautiniams studentams rasti pigiausią, patraukliausią ir patogiausią būstą, tapsiantį laikinais jų namais studijavimo šalyje periodu.

 

Kaip tai veikia?

 

Į universitetus nuolat atvyksta studentai, kai, tuo tarpu, kiti – pasibaigus studijavimo užsienyje laikotarpiui, ar baigę studijų programas, išvyksta. HousingAnywhere.com tinkalapis – sujungia vienus ir kitus: išvykstantys savo gyvenamąjį plotą gali pasiūlyti atvykstančiajam ir derėtis dėl sąlygų. Atvykstantys studentai gali lengvai gauti patikimą, rinkos kainas atitinkantį būsto pasiūlymą ir planuoti savo viešnagę svečioje šalyje. HousingAnywhere.com studentai gali rasti pasiūlymus apsigyventi ir brokerių siūlomose būstuose, vietinėse šeimose ar privačių nuomotojų gyvenamuosiuose plotuose.

 

Tinklalapis naudoja patikimą apsaugos sistemą, todėl kiekvienas rezervuotas būstas užtikrintai atitenka juo pirmam susidomėjusiam asmeniui. Negana to, visi pasiūlymai, atsiduriantys tinklalapyje yra patikimi ir patikrinti HousingAnywhere.com komandos. Išankstinis būsto rezervacijos mokėjimas, kurį reikia atlikti išsirinkus būstą, pervedamas į HousingAnywhere.com tarpininkavimo sąskaitą, o tiesiogiai nuomotojui pervedamas tik jau atsikėlus gyventi nuomotojui – tam, kad jaunas žmogus, neturėjęs galimybės apžiūrėti būsto, įsitikintų, kad viskas taip, kaip ir buvo aprašyta ar siūlyta. Jei ne – pinigai grąžinami.

 

Susidomėjai?

 

Peržiūrėk programos videopristatymą.

 

Su HousingAnywhere.com gali susisiekti socialiniuose tinkluose.

Paskelbta: K, 23/02/2017 - 10:44


Susijusios nuorodos


Info for young people in the western balkans

Reikia specialisto pagalbos ar patarimo?

Teiraukitės mūsų!