Europos jaunimo portalas
Informacija ir galimybės visos Europos jaunimui.

Darbas su jaunimu Rytų Europoje

Ar kada nors knietėjo sužinoti, kaip gyvena jaunimas Rytų Europos šalyse, už ES ribų?

 

„AEGEE Europe“ Rytų partnerystės projektas suteikia galimybę tai sužinoti ir dirbti tose šalyse su tokiais pat kaip tu žmonėmis, drauge kuriant geresnę ateitį.

 

Kas yra „AEGEE Europe“?

Tai didžiausia Europoje tarpdalykinė jaunimo organizacija, į kurią yra susibūrę 13 000 iš įvairios kultūrinės aplinkos kilusių 40 Europos šalių studentų.

 

Kaip galite prisijungti?

Jeigu nori dalyvauti Rytų partnerystės projekte, per vietos grupę tau reikia tapti AEGEE nariu. Rytų partnerystės komandos nariai atrenkami atsižvelgiant į projekto poreikius – nebūtina turėti didelės AEGEE narystės patirties. Tiesiog stebėk ir lauk, kol pasitaikys įdomių projektų ir veiklos.

 

Rytų partnerystės veiksmų dienos

Jeigu nori prisidėti prie Rytų partnerystės projekto, bet nėra laisvų darbo vietų, galima pačiam surengti veiksmų dieną. Tokiais renginiais siekiama suteikti visos Europos jaunimui galimybę iš arti susipažinti su gyvenimo Rytų partnerystės šalyse tikrove. Tu pats gali nuspręsti, kaip organizuoti tokią dieną – surengti diskusijas ar pokalbius už apskrito stalo, pranešimus, susitikimus su partnerystės šalių studentais, paskaitas universitete ir pan.

 

Pagrindiniai faktai

Rytų partnerystės projektas remiamas pagal ES Veiklaus jaunimo programos 3.1 veiksmą, pagal kurį susitelkiama į bendradarbiavimą su kaimyninėmis šalimis ir jaunųjų europiečių akiračio plėtimą.

Skiriant papildomų lėšų pagal programos „Veiklus jaunimas“ iniciatyvą „Rytų partnerystės galimybės jaunimui“, sudaroma dar daugiau Europos Sąjungos ir Rytų partnerystės šalių jaunimo, jaunimo darbuotojų ir organizacijų bendradarbiavimo galimybių.