European Youth Portal
Information and opportunities for young people across Europe.

„Euro-Med“ suburia jaunimą

© shutterstock.com - Roxana Gonzalez
Ar kada nors svarstei galimybę savo nevyriausybinei organizacijai rasti partnerių Šiaurės Afrikoje, Turkijoje arba Artimuosiuose Rytuose? Forumas „Euro-Med“ padės tau rasti jaunimo projektų ir mainų partnerių.

Prisijunkite

Tapkite Europos ir Viduržemio jūros šalių forumo Join the Euro-Med programme organizacija partnere ir užmegzkite ryšius su bet kurios iš 35 šalių, dalyvaujančių Europos ir Viduržemio jūros regionų valstybių partnerystėje, organizacijomis. Kitos nevyriausybinės organizacijos taip pat galės jus rasti.

Pagrindinis jaunimo forumo „Euro-Med“ tikslas yra suburti abiejų regionų nevyriausybines organizacijas, kad jos bendradarbiautų ir keistųsi patirtimi.

 

Veikla

Serap Yeter iš Turkijos:

Tikiu, kad parodžius [Turkijos] jaunimui, kad, be kasdieninio gyvenimo ir darbo, yra kažko daugiau, jų gyvenimas taps geresnis, nes jie pažins kitų šalių, kultūrų ir religijų  žmonių ir suvoks, kad visi mes galime sugyventi ir drauge kurti geresnę ateitį. [Turkija] jungia Aziją ir Europą, Turkijos ir Europos Sąjungos bei kitų Viduržemio jūros regiono šalių jaunimą sieja daug bendrų dalykų.

Published: Mon, 26/05/2014 - 10:49


Tweet Button: 


Info for young people in the western balkans

Need expert help or advice?

Ask us!