Europos jaunimo portalas
Informacija ir galimybės visos Europos jaunimui.

Profesinio mokymo srities programa „Leonardo da Vinci“

Mokaisi profesijos arba tobulini kvalifikaciją ir ieškai galimybės išvykti stažuotis į užsienį? Tuomet programa „Leonardo da Vinci“ kaip tik tau.

 

Programa Leonardo da Vinci padeda studentams, stažuotojams ir diplomus neseniai įgijusiems žmonėms įgyti praktinių žinių užsienio verslo įmonėse arba mokymo įstaigose.

Programoje gali dalyvauti ir profesinio mokymo specialistai bei šios srities organizacijose dirbantys žmonės.

 

Kaip teikti paraišką?

Šia programa gali naudotis profesinio mokymo arba aukštojo mokslo įstaigoje studijuojantys arba tokią įstaigą neseniai baigę asmenys iš vienos iš šių programoje dalyvaujančių šalių:

-         bet kurios ES šalies,

-         Islandijos, Lichtenšteino, Norvegijos, Turkijos, Kroatijos, Šveicarijos, Albanijos, Bosnijos ir Hercegovinos, buvusiosios Jugoslavijos Respublikos Makedonijos, Juodkalnijos, Serbijos.

Ar atitinki kriterijus? Jei atitinki, tuomet kreipkis į už mokomąją praktiką atsakingą tavo įstaigos pareigūną arba Europos ar tarptautinių ryšių skyrių.

Paraiškas dalyvauti programoje „Leonardo da Vinci“ turi teikti organizacijos, o ne asmenys. Daugiau informacijos tau gali suteikti už programą „Leonardo da Vinci“ atsakinga jūsų šalies agentūra.

 

„Dalyvavimas šioje programoje pakeitė mano gyvenimą, nes suteikė visiškai kitokios patirties ir asmeninio tobulėjimo galimybę. Teoriškai žinojau, kaip turėtų būti dirbamas socialinis darbas, tačiau susitikti su realiais žmonėmis, turinčiais tikrų didžiulių integracijos problemų, yra visai kas kita. Ši patirtis suteikė man galimybę įgyti daug naujų žinių, kurios praverčia dabartiniame darbe.“
Portugalė Andreia Alves rengėsi tapti socialine darbuotoja ir išvyko atlikti mokomosios praktikos į Jungtinę Karalystę.

 

 

Programa „Leonardo da Vinci“ yra Europos Komisijos Mokymosi visą gyvenimą programos dalis. Pagal ją finansuojama įvairi veikla, įskaitant dalijimosi novatoriškais sprendimais arba tokių sprendimų plėtojimo projektus ir tam tikroms profesinio mokymo temoms skirtus tinklus.

Paskelbta: K, 16/05/2013 - 15:58


Tweet Button: 

Susijusios nuorodos


Info for young people in the western balkans

Reikia specialisto pagalbos ar patarimo?

Teiraukitės mūsų!