Europos jaunimo portalas
Informacija ir galimybės visos Europos jaunimui.

„UNESCO-Aschberg“ stipendijos. Menininkų mainai

Tau buvo kilusi mintis studijuoti pagal mainų programą, bet netiko programa „Erasmus“? Pagal „UNESCO-Aschberg“ stipendijų programą gali dalyvauti jaunųjų menininkų kūrybinės viešnagės programoje bet kurioje pasaulio šalyje.

 

„UNESCO-Aschberg“ stipendijų programa jauniems menininkams suteikia galimybę įgyti patirties ir papildomai pasimokyti kitoje šalyje, tobulėti kaip asmenybei ir dalyvauti kultūrų dialoge bei tarpkultūrinėje veikloje.

 

Kas gali dalyvauti?

Jei esi jaunas 25 – 35 metų menininkas, dirbantis muzikos, vaizduojamųjų menų arba kūrybinio rašymo srityse, galite prašyti tave priimti kūrybinei 1 – 3 mėnesių viešnagei. Šios trys meninės specializacijos sritys labai svarbios kūrybos pramonei, visų pirma įrašų pramonei, koncertų organizavimui, audiovizualiniam sektoriui, grafiniam dizainui ir leidybai.

 

Kaip teikti paraišką?

Turėtum paraišką teikti tiesiogiai tai institucijai, kuri tave domina, atsižvelgdamas į discipliną ir norimą šalį. Įsitikink, kad atitinki visus reikalavimus. Institucijos vykdo preliminarią kandidatų atranką. Pagal programą pirmenybė teikiama besivystančių šalių menininkams ir institucijoms siekiant sustiprinti Šiaurės ir Pietų bei Pietų šalių savitarpio bendradarbiavimą.

 

Nepamiršk terminų!

Paraiškų teikimo kiekvienai programos „UNESCO-Aschberg“ stipendijai terminai priklauso nuo institucijos. Vis dėlto dauguma jų nustatyti nuo spalio mėn. vidurio iki lapkričio mėn. vidurio. Tikslias datas rasi pasitikrinęs informaciją apie konkrečią tave dominančią vietą. Atkreipk dėmesį į tai, kad galima teikti tik vieną paraišką per metus ir kad programoje galima dalyvauti tik kartą.