Europos jaunimo portalas
Informacija ir galimybės visos Europos jaunimui.

Tapk „Bogliasco“ stipendininku!

Jei atlieki pažangų kūrybinį arba mokslinį darbą, gali prašyti stipendijos pagal „Bogliasco“ programą. Sužinok, kokie reikalavimai taikomi norintiems padirbėti Ligūrijos studijų centre Italijos Rivjeroje.

 

Bogliasco fondo Ligūrijos studijų centras, esantis netoli Genujos, skiria stipendijas įvairaus amžiaus ir lyties menininkų ir mokslininkų iš įvairiausių šalių kūrybinėms viešnagėms.

 

Ar galiu teikti paraišką?

Gali prašyti stipendijos, jei atlieki ir kūrybinį, ir mokslinį darbą archeologijos, architektūros, klasikinės filologijos ir antikos kultūros, šokio, kino arba videomeno, istorijos, kraštovaizdžio architektūros, literatūros, muzikos, filosofijos, teatro, vaizduojamųjų menų srityse. Tačiau jei norėtum dirbti su šokio, muzikos ar teatro projektu, nepamiršk, kad studijų centre nėra repeticijų studijos.

 

Kaip teikti paraišką?

Kad galėtum prašyti „Bogliasco“ stipendijos, turi įrodyti, kad pagal savo amžių ir patirtį esi pasiekęs svarbių laimėjimų savo srityje. Taip pat turėtum pateikti projektų, kuriuos ketini įgyvendinti Boljaske, aprašymus. Atmink, kad „Bogliasco“ stipendijos neskiriamos tebesimokantiems studentams.

Paraiškos dokumentus gali teikti anglų, prancūzų, vokiečių, italų arba ispanų kalbomis.  Susipažink su išsamia informacija apie paraiškų teikimo tvarką „Bogliasco“ stipendijų interneto svetainėje ir įsitikink, kad turi visus būtinus dokumentus.

 

Terminai

Paprastai stipendijų laikotarpis trunka nuo rugsėjo mėn. iki gruodžio mėn. 13 d. (rudens – žiemos semestras), o paraiškų teikimo terminas yra sausio mėn., ir nuo vasario mėn. iki gegužės mėn. (žiemos – pavasario semestras), o paraiškų teikimo terminas yra balandžio mėn. Interneto svetainėje rasi tikslias šių metų datas.

 

Nuo atidarymo 1996 m. Bogliasco fondas yra priėmęs beveik 700 menininkų ir mokslininkų iš 40 šalių. Kasmet fondas skiria apie 50 stipendijų, o viešnagė paprastai trunka nuo 30 – 31 iki 33 – 34 dienų.

 

 

 

Paskelbta: T, 15/05/2013 - 14:20


Tweet Button: 

Susijusios nuorodos


Info for young people in the western balkans

Reikia specialisto pagalbos ar patarimo?

Teiraukitės mūsų!