Europos jaunimo portalas
Informacija ir galimybės visos Europos jaunimui.

Kultūra po ranka

Ar yra garsių meno kūrinių, kuriuos norėtum pamatyti, bet neturi galimybės? Dabar, kad pasigrožėtum „Mona Liza“ ar pasigėrėtum „Dovydu“, tau nereikia keliauti nei į Paryžių, nei į Florenciją. Kultūra dar niekada nebuvo tokia pasiekiama!

 

„Europeana“ – susipažink su Europos kultūros rinkiniais

Kultūros portale Europeana rasi ne tik tapybos darbų ir muziejų eksponatų, bet ir milijonus suskaitmenintų knygų, filmų ir archyvinių įrašų iš visos Europos. Šis interneto portalas – tuo pat metu daugiakalbė skaitmeninė biblioteka, muziejus ir archyvas – pradėjo veikti 2008 m. Portale „Europeana“ gali greitai ir lengvai rasti per 23 mln. objektų iš 33 Europos šalių bibliotekų, muziejų, archyvų, galerijų ir audiovizualinių kūrinių rinkinių.

 

Europos muziejų naktis

Jei tave labiau domina tikri muziejai, bet nenori pirkti bilieto, gali pasinaudoti Europos muziejų naktimi, kai įėjimas nemokamas. Kasmet gegužę nemokamai arba pateikus proginį leidimą visai nakčiai atveriamos per 4 000 keturiasdešimties šalių muziejų durys. Sužinok, kokie muziejai prie akcijos prisijungia Lietuvoje

 

Negali sulaukti Europos muziejų nakties, nes nori muziejuje apsilankyti tuoj pat? Gali būti, kad turi teisę pasinaudoti viena iš daugelio nuolaidų jaunimui Europoje. Jei esi studentas, paprastai gali įsigyti bilietus už mažesnę kainą, tik turi parodyti savo šalies arba tarptautiniu mastu pripažįstamą studento pažymėjimą, pavyzdžiui, tarptautinį studento pažymėjimą (ISIC). Net jei jau nesi studentas, vis dar gali pasinaudoti Europos jaunimo kortele (EYCA) ir gauti tam tikrų nuolaidų.

 

Iš esmės kliūčių tau susipažinti su kultūra, kad ir kur būtum, kad ir kada panorėtum, beveik nėra.

 

Paskelbta: T, 15/05/2013 - 13:57


Tweet Button: 

Susijusios nuorodos


Info for young people in the western balkans

Reikia specialisto pagalbos ar patarimo?

Teiraukitės mūsų!