Europeiska Ungdomsportalen
Information och möjligheter för unga i hela Europa.

Jurgis Didžiulis artėjančiuose rinkimuose siūlo balsuoti dėl savęs

Atsakomybė, sąmoningas pasirinkimas, tolerancija, sąžiningas partijų ar kandidatų dalyvavimas, 95 proc. siekiantis Lietuvos piliečių aktyvumas – taip idealius rinkimus įsivaizduoja garsus Lietuvos muzikantas Jurgis Didžiulis.

Pasak jo, balsuoti yra svarbu ir reikalinga, nes geriau turėti ir naudotis teise rinktis „mažiau prastą variantą“ negu tokios teisės išvis neturėti.

 

„Jaunimas nesupranta, kad jie turi daug apčiuopiamos galios. Kartais juokais sau sakau, kad politika tyčia vaizduojama niūri, nuobodi ir tamsi, jog niekas nenorėtų joje dalyvauti“, – priduria muzikantas.

 

„Mano nuomone, reikia pradėti nuo griežtų sankcijų korupcijai ir nelygiaverčiam interesų atstovavimui. Pereiti prie partinių sistemos reformų ir baigti naujų, jaunų, profesionalių politikų ir biurokratų atėjimu į valdžios institucijas. Taip grįš pasitikėjimas politikais, institucijomis, pačia demokratija. Tačiau pirmiausia reikia pradėti nuo savęs, o tam reikia daug drąsos ir ryžto“, – tęsia J. Didžiulis.

 

Jurgis Didžiulis kartu su kampanija „Man ne dzin“ organizatoriais primena, kad gegužės 25 d. vyks antrasis Lietuvos Respublikos Prezidento rinkiminis turas ir rinkimai į Europos Parlamentą, kuriuose Lietuvos piliečiai galės išrinkti atstovus, kuriuos nori matyti politikoje ir su kuriais nori kartu kurti Lietuvos ateitį.

Publicerad: Ons, 14/05/2014 - 16:43


Tweet Button: 


Info for young people in the western balkans

Behöver du hjälp eller råd?

Fråga oss!