Europos jaunimo portalas
Informacija ir galimybės visos Europos jaunimui.

„Euro-Med“ suburia jaunimą

A picture
© shutterstock.com - Roxana Gonzalez
Ar kada nors svarstėte galimybę savo nevyriausybinei organizacijai rasti partnerių Šiaurės Afrikoje, Turkijoje arba Artimuosiuose Rytuose? Forumas „Euro-Med“ padės jums rasti jaunimo projektų ir mainų partnerių.

Prisijunkite!

Tapkite Europos ir Viduržemio jūros šalių forumoJoin the Euro-Med programme organizacija partnere ir užmegzkite ryšius su bet kurios iš 35 šalių, dalyvaujančių Europos ir Viduržemio jūros regionų valstybių partnerystėje, organizacijomis. Kitos nevyriausybinės organizacijos taip pat galės jus rasti.

Pagrindinis jaunimo forumo „Euro-Med“ tikslas yra suburti abiejų regionų nevyriausybines organizacijas, kad jos bendradarbiautų ir keistųsi patirtimi.

 

Veikla

Serap Yeter iš Turkijos:

Tikiu, kad parodžius [Turkijos] jaunimui, kad, be kasdieninio gyvenimo ir darbo, yra kažko daugiau, jų gyvenimas taps geresnis, nes jie pažins kitų šalių, kultūrų ir religijų  žmonių ir suvoks, kad visi mes galime sugyventi ir drauge kurti geresnę ateitį. [Turkija] jungia Aziją ir Europą, Turkijos ir Europos Sąjungos bei kitų Viduržemio jūros regiono šalių jaunimą sieja daug bendrų dalykų.

Paskelbta: A, 07/05/2013 - 15:50


Tweet Button: 


Info for young people in the western balkans

Reikia specialisto pagalbos ar patarimo?

Teiraukitės mūsų!