Eiropas Jaunatnes portāls
Informācija un iespējas jauniešiem visā Eiropā.

Iesaisties brīvprātīgajā darbā jebkur pasaulē

A picture
© iStockphoto.com - MissHibiscus
Vēlies piedāvāt palīdzību ne tikai Eiropā, bet arī citur pasaulē? Dalīties mīlestībā un iepazīt jaunas kultūras? Šajās vietnēs uzzināsi par daudzajām starptautiskajām iespējām iesaistīties brīvprātīgo darbā visā pasaulē.

Darot brīvprātīgo darbu un palīdzot citiem, vienmēr iepazīsi jaunus cilvēkus, kultūras un apgūsi jaunas prasmes. Brīvprātīgo darbā gūtā starptautiskā pieredze arī var pavērt tādas karjeras iespējas, kas ļaus tev apceļot visu pasauli!

 

Vietnes, kur meklēt

Eurodeskbrīvprātīgā darba iespējas jauniešiem, kuri vēlas ceļot, mācīties, iepazīt jaunas kultūras un daudz ko citu. Vari dzimtajā valodā meklēt projektus, kurus īsteno visā Eiropā!

Global Voluntary Development Association ieskaties te, ja interesējies par dabas aizsardzību un kopienas attīstību,  ja alksti pēc tāda ceļojuma piedzīvojuma, kas būtu piesātināts ar pasākumiem un darbošanos, un pēc iespējām izdarīt ko nozīmīgu.

Global Volunteers iespējas kā brīvprātīgajiem uz laiku iesaistīties ilgtermiņa projektos, kuru mērķis ir pasaules visvairāk apdraudēto bērnu labklājība.

Global Volunteer Network bāreņu aprūpe Vjetnamā, angļu valodas pasniegšana Kostarikā, cīņa pret HIV/AIDS Ruandā vai bioloģiskās daudzveidības saglabāšana Galapagu salās — ir pieejami dažādi projekti.

World Heritage Volunteeriesaisties brīvprātīgajā darbā kopā ar ANO, lai rūpētos par pasaules kultūras mantojuma pieminekļu saglabāšanu. Tie ir īstermiņa projekti.

World Volunteer Web jaunumi, atzinumi un resursi brīvprātīgajiem. Plašs tādu organizāciju saraksts, kuras piedāvā brīvprātīgo darbu visā pasaulē.

World Wide Helpers – te atradīsi visdažādāko informāciju par projektiem, kuru izmaksas nav augstas, līdz ar to tava nauda, laiks un enerģija nonāks tieši pie cilvēkiem, kuriem vēlies palīdzēt.

WWF Youth Volunteer Programme – Pasaules Dabas fonds vada globāla brīvprātīgo darba programmu, kas aptver dabas aizsardzības projektus daudzās valstīs, piemēram, Madagaskarā, Paragvajā, Peru, Fidži, Butānā.

 

“Nebūšu oriģināls to apgalvojot, bet es tiešām iegūstu daudz vairāk nekā dodu. Pateicoties brīvprātīgo darbam, ieskatu kultūrā var gūt tā, kā tas nekad nebūtu iespējams tūristam. Tu dzīvo kopā ar cilvēkiem, apciemo viņus mājās un kontaktējies ar skolotājiem. Tu saproti, ka ir kas kopīgs, kas tevi vieno ar cilvēkiem, kuri ir līdzās. Tas patiešām ir darbs mieram un taisnīgumam visā pasaulē.”
Desmitkārtējs starptautiskais brīvprātīgais Džoans Makginess

publicēts O., 07/05/2013 - 11:33
Pēdējās atjaunināšanas datums Pk., 26/10/2018 - 16:27Info for young people in the western balkans

Vajadzīga palīdzība vai padoms?

Vaicājiet mums!