Eiropas Jaunatnes portāls
Informācija un iespējas jauniešiem visā Eiropā.

Darbs kopā ar Austrumeiropas jauniešiem

A picture
© shutterstock.com - Petrenko Andriy
Esi interesējies par to, kā dzīvo jaunieši Austrumeiropas valstīs aiz ES robežām? Pateicoties Eiropas studentu foruma AEGEE Austrumu partnerības projektam, to vari noskaidrot un kopā ar saviem vienaudžiem labākai nākotnei strādāt šajās valstīs.

Kas ir AEGEE Europe?

Eiropas lielākā jaunatnes organizācija, kas apvieno 13 000 visdažādākās nozares un kultūras pārstāvošus studentus no 40 valstīm.

 

Kā vari iesaistīties

Lai iesaistītos Austrumu partnerības projektā, tev ir jākļūst par savas vietējās AEGEE grupas biedru.  Austrumu partnerības komandas dalībnieki tiek atlasīti atbilstīgi projekta vajadzībām.  Tev nav jābūt pieredzējušam AEGEE biedram.  Vienkārši seko līdzi interesantiem projektiem un pasākumiem.

 

Austrumu partnerības dienas

Ja vēlies darboties Austrumu partnerības projektā, bet nav brīvu vakanču, vari pats organizēt tematisku dienu.  Runa ir par visas Eiropas jauniešu iepazīstināšanu ar reālo dzīvi Austrumu partnerības valstīs, bet tas ir tavā ziņā, kā organizēt šo dienu, – rīkot debates, apaļā galda diskusijas, prezentācijas, tikšanās ar studentiem no mērķvalstīm, augstskolu pasniedzēju lekcijas utt.

 

Konteksts

Austrumu partnerības projektu atbalsta ES programmas “Jaunatne darbībā” 3.1. darbība, kuras mērķis ir sadarbība ar kaimiņvalstīm un jaunu perspektīvu pavēršana jaunajiem eiropiešiem.

As part of the Youth in Action programme the Eastern Partnership Youth Window provides even more opportunities for cooperation among young people, youth workers and youth organisations from the European Union and the Eastern Partnership countries by providing additional funds

publicēts: O., 07/05/2013 - 09:30


Tweet Button: 

Noderīgas saites


Info for young people in the western balkans

Vajadzīga palīdzība vai padoms?

Vaicājiet mums!