Euroopa Noorteportaal
Teave ja võimalused noortele kogu Euroopas.

Koostöö Ida-Euroopa noortega

A picture
© shutterstock.com - Petrenko Andriy
Kas oled kunagi tundnud huvi, kuidas elavad noored ELi mittekuuluvates Ida-Euroopa riikides? Organisatsiooni AEGEE Euroopa idapartnerluse projekt annab võimaluse saada seda teada ning töötada koos omataoliste inimestega neis riikides parema tuleviku nimel.

Mis on AEGEE Euroopa?

See on Euroopa suurim valdkondadevaheline noorteorganisatsioon, mis ühendab 13 000 erineva kultuuritaustaga üliõpilast 40 Euroopa riigist.

 

Kuidas liituda?

Idapartnerluse projektiga liitumiseks pead saama AEGEE liikmeks oma kohaliku AEGEE rühma kaudu. Idapartnerluse meeskond koostatakse vastavalt projekti vajadustele. AEGEE liikmel ei pea olema väga palju kogemusi. Hoia silm peal huvitavatel projektidel ja üritustel.

 

Idapartnerluse päevad

Kui soovid panustada idapartnerluse projekti, kuid parasjagu ei ole sinu jaoks sobivat tegevust, võid ise ürituse korraldada. Asja mõte on anda noortele kogu Euroopast arusaam reaalsest elust idapartnerluse riikides. Sa võid ise otsustada, kuidas seda teha – kas arutelude, ümarlauadiskussioonide, presentatsioonide, sihtriikide üliõpilastega kohtumiste, ülikooliloengute või mõnes muus vormis.

 

Taustteave

Idapartnerluse projekti toetatakse ELi programmi „Euroopa noored” meetme 3.1 raames, mis keskendub koostööle naaberriikidega ning noortele eurooplastele uute võimaluste avamisele.

Programmi „Euroopa noored” osa Idapartnerluse noorte aken pakub veelgi rohkem koostöövõimalusi noortele, noorsootöötajatele ja noorteorganisatsioonidele Euroopa Liidus ja idapartnerluse riikides, eraldades selleks täiendavaid vahendeid.

Avaldatud: Teisip, 07/05/2013 - 09:22


Tweet Button: 

Lingid


Info for young people in the western balkans

Vajad eksperdi abi või nõuannet?

Küsi meilt!