Europejski Portal Młodzieżowy
Informacje i możliwości dla młodych ludzi w całej Europie

Pozaeuropejskie portale dla młodzieży

A picture
© fotolia.com - goodluz
Poszerz swoje horyzonty poza Europę! Poniższe strony internetowe dla młodych ludzi to dobry początek.

Australian Youth Portal – strona internetowa rządu australijskiego, podająca m.in. informacje na temat zdrowia, edukacji, pracy, kultury, środowiska i finansów.

 

Ibero-American Youth Organisation (tylko w języku hiszpańskim i portugalskim) – to międzynarodowa organizacja zrzeszająca agencje młodzieżowe z Ameryki Łacińskiej, Hiszpanii i Portugalii. Skupia się na włączeniu społecznym, integracji i współpracy młodzieżowej, zawiera też informacje, opisy imprez, filmy wideo i linki do organizacji krajowych.

 

South African Youth Portal – prowadzony przez krajową agencję rozwoju młodzieży i skupiający się na rozwoju i sprawach ważnych dla młodych ludzi. Pozawala znaleźć informacje na temat pracy i życia zawodowego, stypendiów, zdrowia, zakładania własnej działalności gospodarczej i nabywania nowych umiejętności.

 

Youth Canada – praktyczne informacje na temat możliwości pracy i kariery, podróżowania za granicę, edukacji, pieniędzy, zdrowia, usług dla młodych ludzi i inne.

 

Youth Portal for Latin America & the Caribbean – skierowany do sieci, organizacji i grup młodzieżowych oraz osób pracujących z młodzieżą w Ameryce Łacińskiej i regionie Morza Karaibskiego. Zawiera forum, biuletyn informacyjny, bibliotekę i informacje na temat obywatelstwa, kultury, edukacji, środowiska, rozrywki, pracy, zdrowia, stylu życia i wolontariatu.

Opublikowane: pon., 06/05/2013 - 17:08


Tweet Button: 


Info for young people in the western balkans

Potrzebujesz pomocy lub porady ekspertów?

Mam pytanie