Europos jaunimo portalas
Informacija ir galimybės visos Europos jaunimui.

Baigus universitetą, „Erasmus“ dar nesibaigia

A picture
© fotolia.com - goodluz
Jei nusprendėte pradėti arba jau pradėjote nuosavą verslą, programa „Erasmus“ jauniesiems verslininkams“ suteikia jums galimybę dirbti su patyrusiais verslininkais kitoje ES šalyje.

6 mėnesius ar trumpiau galite mokytis, kaip geriau tvarkyti savo verslą ir jį plėsti, o jus priimantis verslininkas galės susipažinti su jūsų mintimis ir idėjomis.

 

Kas gali dalyvauti?

Programoje gali dalyvauti nauji verslininkai ar siekiantys jais tapti asmenys. Jūs turėtumėte:

  • turėti tvirtų planų pradėti verslą pagal perspektyvų verslo planą

arba

  • per pastaruosius 3 metus būti įsteigęs nuosavą įmonę.

Programoje nėra nustatyta jokių amžiaus apribojimų, o jūsų įmonė ar veikla gali būti bet kokio profilio.

Priimamos kandidatų iš bet kurios ES šalies paraiškos. Jei esate ES nepriklausančios šalies pilietis, taip pat galite teikti paraišką, tačiau turite būti nuolatinis kurios nors ES šalies gyventojas ir įmonę ketinate įsteigti taip pat vienoje iš ES šalių.

 

Kaip teikti paraišką?

Užpildykite elektroninę registracijos formą ir pasirinkite artimiausią vietos kontaktinį centrą. Jo darbuotojai padės atlikti viską, ko reikia. Jei jūsų šalyje tinkamo kontaktinio centro nėra, galite kreiptis į vieną iš 100 vietos centrų kitose šalyse.

 

Programa „Erasmus“ jauniesiems verslininkams suteikia patirties ir yra nepaprastai dalykiška. Rekomenduoju ją visiems, kas rimtai galvoja apie savo verslą. Man ji be galo padėjo perprasti aplinką, taisykles ir mano įmonės kūrimo tvarką – tai buvo esminė galimybė suformuoti naudingą tinklą.
Maurizio Alì iš Italijos 6 mėnesius praleido asociacijoje „Association Yepe“ Prancūzijoje.

 

Pagal programą „Erasmus“ jauniesiems verslininkams suteikiama finansinė parama, skirta iš dalies padengti kelionės į priimančią šalį ir iš jos bei gyvenimo (visų pirma būsto) išlaidas. Tačiau turėtumėte sugebėti ir sutikti rasti papildomų lėšų didesnėms nei skirta suma buvimo šalyje išlaidoms padengti.

 

Paskelbta: P, 22/04/2013 - 16:20


Tweet Button: 


Info for young people in the western balkans

Reikia specialisto pagalbos ar patarimo?

Teiraukitės mūsų!