Europejski Portal Młodzieżowy
Informacje i możliwości dla młodych ludzi w całej Europie

"European Sting” – wiadomości na temat bieżącej polityki UE

Co się dzieje w europejskiej polityce? Jak decyzje podejmowane przez UE wpływają na Europę i resztę świata? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w magazynie "European Sting”.

"European Sting”, bezpłatny magazyn dostępny w internecie, jest nową, demokratyczną i niezależną publikacją poświęconą sprawom europejskim.

 

Magazyn, który redagują i prowadzą eksperci w dziedzinie polityki europejskiej, jest wyjątkowy dzięki swojej niezależności. Zawarte w nim artykuły są bardziej szczegółowe niż artykuły, jakie można znaleźć w innych gazetach, i dają czytelnikowi szersze pojęcie na temat skomplikowanych kwestii. Autorzy starają się przedstawiać fakty tak obiektywnie, jak się tylko da.

 

Tematyka artykułów jest bardzo szeroka i obejmuje politykę UE, gospodarkę, sprawy zagraniczne, biznes i technologie informacyjne i komunikacyjne.

 

„European Sting” ma na celu zachęcenie obywateli UE do uczestnictwa w dialogu na rzecz lepszej Europy – dialogu, który będzie zarazem konstruktywny i krytyczny. Czytelnicy mogą publikować krytyczne artykuły i swobodnie wyrażać swoje opinie. Mogą też, za pośrednictwem serwisów społecznościowych wziąć udział w najważniejszych debatach.

 

Ciekawe strony

European Sting na Youtube

European Sting na Facebooku

European Sting na Twitterze

Opublikowane: pt., 20/11/2015 - 14:25Info for young people in the western balkans

Potrzebujesz pomocy lub porady ekspertów?

Mam pytanie