Eiropas Jaunatnes portāls
Informācija un iespējas jauniešiem visā Eiropā.

Kur vari izteikt viedokli?

A picture
© fotolia.com - lznogood
Ir dažādi veidi, kā darīt savas ieceres zināmas, piemēram, balsojot vai piedaloties strukturētā dialogā. Tomēr, ja nav vēlēšanu laiks vai tavs jautājums nav tieši saistīts ar politiku, ir arī citi veidi, kā tikt uzklausītam.

Sākot ar politikas jautājumiem un dažādām jaunatnes lietām, beidzot ar sabiedrību, veselību un cilvēktiesībām. Uz vietas vai neizejot no dzīvokļa. Ir tik daudz vietu, kur tevi uzklausīs.

 

Vietnē “Jūsu balss Eiropāvari sniegt savu ieguldījumu Komisijas politikas veidošanas procesā, piedaloties apspriešanās, diskusijās un citos forumos. Komisija vēlas dzirdēt tavas idejas, kritiku un mācīties no tavas pieredzes.

 

Vietne “Citizens’ Agora nodrošina saikni starp pilsonisko sabiedrību un Parlamentu. Te vari piedalīties diskusijās par Parlamenta likumdošanas darba programmu. Agora var ierosināt konkrētus politikas priekšlikumus, kuru pamatā ir ikdienas pieredze.

 

UNESCO Youth Forumpulcina jaunatnes pārstāvjus no visas pasaules un rosina viņus dalīties idejās un pieredzē, kā arī apzināt un pārdomāt kopīgās raizes un problēmas.

 

UNICEF Voices of Youth” ir jauniešu tīmekļa vietne, kur viņi var uzzināt vairāk par jautājumiem, kas skar mūsu pasauli. Šeit visas pasaules jaunieši var darīt zināmu savu viedokli, atklāt daudz jauna, diskutēt un iesaistīties globālo problēmu risināšanā.

 

Global Voices Online” ir starptautiska daudzvalodu kopiena, kas vieno autorus no 130 valstīm, kuri publicē savus emuārus, fotoattēlus un aplādes. Cilvēki visā pasaulē te var publicēt informāciju par savu kopienu un arī piekļūt tai. Varat pievienoties, daloties idejās vai kļūstot par autoru.

publicēts: Pk., 26/04/2013 - 12:39


Tweet Button: 


Info for young people in the western balkans

Vajadzīga palīdzība vai padoms?

Vaicājiet mums!