Euroopa Noorteportaal
Teave ja võimalused noortele kogu Euroopas.

Kus saab arvamust avaldada?

A picture
© fotolia.com - lznogood
Oma ideede edastamiseks on eri võimalusi, nagu hääletamine või struktureeritud dialoog. Kui aga parajasti pole valimiste aeg või kui küsimus pole otseselt seotud poliitikaga, on ka teisi viise enda kuuldavaks tegemiseks.

Alates poliitikaküsimustest, noortega seotud teemadest ning ühiskonnast kuni tervishoiu või inimõigusteni. Kas kohapeal või oma toast lahkumata. Tutvu kõikide võimalustega enda kuuldavaks tegemiseks.

 

„Sinu hääl Euroopas” võimaldab sul anda oma panuse Euroopa Komisjoni poliitikakujundamise protsessi, osaledes konsultatsioonides, aruteludes ja muude kanalite kaudu. Komisjon tahab kuulda sinu ideid, sinu kriitikat ja õppida sinu kogemustest.

 

Kodanike Agoraa soovib olla ühenduslüli sinu ja Euroopa Parlamendi vahel. See on sinu võimalus osaleda Euroopa Parlamendi õigusloomega seotud töökava käsitlevates aruteludes. Agoraal võib igapäevakogemuste alusel töötada välja konkreetsed tegevuspõhimõtted.

 

UNESCO noortefoorum toob kokku noored saadikud üle maailma, et vahetada arvamusi, jagada kogemusi, analüüsida ja leida ühiseid muresid ja probleeme.

 

UNICEFi „Voices of Youth” on veebikeskkond, kus noored saavad hankida rohkem teavet nende maailma mõjutavate probleemide kohta. See on platvorm, kus noored üle maailma saavad esitada oma arvamusi, uurida ja arutada globaalseid probleeme ning astuda samme nende lahendamiseks.

 

Global Voices Online toimib rohkem kui 130 riiki hõlmava rahvusvahelise, mitmekeelse blogide, fotode ja netisaadete keskusena, mis aitab inimestel üle maailma kasutada ja avaldada teavet oma kogukonna kohta. Sa saad osaleda, esitades ideid või luues sisu.

Avaldatud: Reede, 26/04/2013 - 12:32


Tweet Button: 


Info for young people in the western balkans

Vajad eksperdi abi või nõuannet?

Küsi meilt!