Eiropas Jaunatnes portāls
Informācija un iespējas jauniešiem visā Eiropā.

Strādā brīvprātīgi internetā

@andrewtneel
Vēlies darīt brīvprātīgo darbu, bet tā īsti nemaz nevari nekur iet? Vai esi brīvs tikai laikā, kad aizņemti visi pārējie? Pamēģini pastrādāt brīvprātīgo darbu internetā, atvēlot savu laiku un prasmes sabiedrības labā.

Ja strādāt citā vietā tev ir grūti, jo esi invalīds, tev jābūt mājās, ir grūtības ar transportu vai darba grafiku, vari brīvprātīgo darbu darīt internetā. Ja tev ir dators, interneta pieslēgums un atbilstošās iemaņas, šis varētu būt labs risinājums tev.

Darba pienākumi būs atkarīgi no tavām prasmēm un pieredzes. Vari noformēt skrejlapas, uzturēt tīmekļa vietni, tulkot tekstu, rediģēt video, veidot datubāzi, vadīt sociālā tīkla pasākumus internetā vai programmēt. Vari arī sniegt profesionālu konsultāciju (piemēram, tieslietās vai izglītībā), organizācijas uzdevumā atbildēt uz e-pastiem vai veikt pētījumu.

 

Kur meklēt

Brīvprātīgā darba iespējas tiem, kas pārzina informācijas un komunikācijas tehnoloģijas

ANO brīvprātīgie internetā: Apvienoto Nāciju Organizācijai ir viena no vislabāk izstrādātajām brīvprātīgo programmām

Palīdzība no mājām: brīvprātīgais darbs, ko var veikt mājās, gan tiešsaistē, gan bez datora

Brīvprātīgais darbs internetā programmatūras izstrādātājiem un māksliniekiem (Random Hacks of Kindness)

 

Ievēro, ka brīvprātīgo darbs internetā ir īsts darbs, un tas prasa zināmu laiku, uzliek saistības un ir jāpadara noteiktā termiņā. Lai arī brīvprātīgajam darbam internetā ir ļoti viegli piekrist, vispirms pārliecinies, vai tev tiešām ir tik daudz brīva laika, lai spētu izpildīt darbus, ko apņemies.

Brīvprātīgais darbs internetā neizslēdz arī brīvprātīgo darbu ar reāliem cilvēkiem, tāpēc, ja tev ir laiks, vari darīt arī to.

publicēts P., 15/04/2013 - 15:31
Pēdējās atjaunināšanas datums T., 29/04/2020 - 11:55Info for young people in the western balkans

Vajadzīga palīdzība vai padoms?

Vaicājiet mums!