Eiropas Jaunatnes portāls
Informācija un iespējas jauniešiem visā Eiropā.

Palīdzi saglabāt pasaules kultūras mantojumu!

Ja tevi interesē kultūras mantojuma saglabāšana, tad visu praktiski nepieciešamo piedāvā UNESCO jauniešu pasaules mantojuma izglītības programma. Esi gatavs izdibināt, kas tā ir?

UNESCO jauniešu izglītības programmā pasaules mantojuma saglabāšanai pret tevi izturēsies tā, it kā tu nākotnē būsi lēmumu pieņēmējs, un kā lēmumu pieņēmējam tev būs jāsaglabā pasaules kultūras mantojums. Lai tu apgūtu visas nepieciešamās prasmes un zināšanas, šai programmai ir vairāki novirzieni, bet visinteresantākie, bez šaubām, ir jaunatnes forums un pasaules mantojuma brīvprātīgo programma.

 

Jaunatnes forums par pasaules kultūras mantojumu

Forums tev un taviem pasniedzējiem var dot iespēju dalīties pieredzē un idejās, kā piedalīties mantojuma saglabāšanā un demonstrēšanā. Tev būs iespēja tikties ar cilvēkiem no citām valstīm un uzzināt par viņu kultūras mantojumu. Tu pat varēsi pievienoties jauniešu delegācijai, kas jaunatnes foruma rezultātus demonstrē Pasaules kultūras mantojuma komitejas sanāksmēs. Līdz šim ir notikuši 18 starptautiski un reģionāli jaunatnes forumi, kuros piedalījušies vairāk nekā 1500 jauniešu.

 

Pasaules kultūras mantojuma brīvprātīgie

Ja esi vecuma kategorijā no 18 līdz 30 gadiem, vari piedalīties 2‑4 nedēļas ilgā jauniešu nometnē kā brīvprātīgais. Tev būs izdevība paveikt kaut ko konkrētu un aktīvi popularizēt un saglabāt pasaules kultūras mantojumu. Tu varēsi satikt jaunatnes grupu dalībniekus un kultūras mantojuma un izglītības speciālistus.

 

 

publicēts: C., 25/04/2013 - 17:19


Tweet Button: 

Noderīgas saites


Info for young people in the western balkans

Vajadzīga palīdzība vai padoms?

Vaicājiet mums!