Europos jaunimo portalas
Informacija ir galimybės visos Europos jaunimui.

Pasaulio paveldo apsauga praktikoje

Jei domitės paveldo išsaugojimu, UNESCO Jaunimo švietimo pasaulio paveldo klausimais programa gali būti skirta būtent jums. Norėtumėte apie ją sužinoti daugiau?

Pagal UNESCO Jaunimo švietimo pasaulio paveldo klausimais programą (WHE) jūs laikomas būsimu sprendimų priėmėju, o juo būdamas, turėtumėte rūpintis pasaulio paveldu. Kad galėtumėte įgyti visų reikiamų gebėjimų ir žinių, pagal WHE programą siūloma keletas alternatyvų. Patraukliausios iš jų, be abejonės, yra Jaunimo forumas ir Pasaulio paveldo savanorių programa.

 

Pasaulio paveldu besirūpinančio jaunimo forumas

Forumas gali būti proga jums ir jūsų mokytojams keistis patirtimi ir mintimis, kaip prisidėti prie paveldo išsaugojimo ir pristatymo. Turėsite galimybę susipažinti su dalyviais iš kitų šalių ir sužinoti apie jų paveldą. Galima net prisijungti prie jaunimo delegacijos, pateikiančios Jaunimo forumo rezultatus Pasaulio paveldo komiteto posėdyje. Iki šiol surengta 18 tarptautinių ir regioninių jaunimo forumų, kuriuose dalyvavo per 1500 jaunuolių.

 

Pasaulio paveldo savanoriai

Jei jums 18–30 metų, galite 2–4 savaites padirbėti savanoriu jaunimo stovykloje. Turėsite progą imtis konkretaus darbo ir aktyviai propaguoti bei saugoti pasaulio paveldą. Galėsite susipažinti su jaunimo grupių nariais ir paveldo bei švietimo specialistais.

Paskelbta: K, 25/04/2013 - 17:16


Tweet Button: 

Susijusios nuorodos


Info for young people in the western balkans

Reikia specialisto pagalbos ar patarimo?

Teiraukitės mūsų!