Europos jaunimo portalas
Informacija ir galimybės visos Europos jaunimui.

Domina visata?

A picture
© European Space Agency
Europos kosmoso agentūra siūlo įvairių stažuočių galimybių jauniems Europos kosmoso agentūros ir bendradarbiaujančiųjų valstybių piliečiams. Pasirinkite tinkamiausią!

Jauniems absolventams skirta stažuotojų programa (YGT)

Pagal programą siūloma metų apmokama stažuotė įdomioje tarptautinėje ir daugiakultūrėje aplinkoje. Padengiamos ir dalyvių kelionės bei sveikatos draudimo išlaidos. Tapęs YGT dalyviu galėsite įgyti vertingos patirties rengiant ir vykdant kosmoso misijas. Būdamas absolventu stažuotoju dalyvausite įgyvendinant projektą ir galėsite pasinaudoti ESA paskirto kuratoriaus žiniomis.

Paprastai agentūros svetainėje apie laisvas stažuočių vietas kasmet paskelbiama lapkričio mėn. viduryje, bet papildomų vietų gali atsirasti ir visus metus. Tad svetainėje verta lankytis nuolat!

Kad galėtumėte dalyvauti, turite būti neseniai techninės arba mokslo srities studijas baigęs absolventas arba paskutinio kurso studentas. Be to, turite būti vienos iš ESA valstybių narių arba vienos iš Europos bendradarbiaujančiųjų valstybių pilietis.

Kandidatai turi užpildyti internetinę prie kiekvieno skelbimo apie stažuotę pridėtą paraiškos formą, pridėti gyvenimo aprašymą (CV) ir lydimąjį laišką. Nepamirškite, kad galima siųsti tik vieną internetinę paraiškos formą!

 

Doktorantūros studijas baigusių mokslininkų stipendijų programa

Jei esate jaunas mokslininkas arba inžinierius, ESA jums suteikia galimybę gauti stipendiją vykdyti dvejų metų mokslinius įvairių sričių, susijusių su kosmoso mokslu, kosmoso prietaikomis ir technologijomis, tyrimus.

Kad galėtumėte teikti paraišką, turite būti neseniai įgijęs srities, glaudžiai susijusios su kosmoso veikla, daktaro laipsnį ir būti vienos iš ESA narių arba bendradarbiaujančiųjų valstybių pilietis.

Paraiškas galima teikti bet kuriuo metu, bet jų vertinimo etapas paprastai prasideda spalio mėn.

Paraišką kartu su gyvenimo aprašymu (CV), publikacijų sąrašu, rekomendacijomis, daktaro laipsnio įgijimą patvirtinančiu dokumentu ir išsamiu savo mokslinių tyrimų projekto aprašymu siųskite adresu temp.htr@esa.int.

 

Studentų praktika

Jei vis dar studijuojate, ESA siūlo 3–6 mėnesių stažuotes, kurios būtų įskaitomos į jūsų studijų programą. Šios stažuotės neapmokamos; galima stažuotis ir techninėse, ir kitose srityse.

Kad galėtumėte teikti paraišką, turėtumėte būti paskutiniame bakalauro studijų etape arba jūsų magistro studijos dar neturėtų būti įpusėjusios ir turėtumėte studijuoti matematiką, inžineriją, fiziką, tiksliuosius mokslus ir informacines technologijas, teisę, finansus ar kt.

Reikia užpildyti internetinę paraiškos formą ir ją e. paštu išsiųsti bet kuriam iš pagrindinių ESA padalinių. Reikėtų pridėti savo gyvenimo aprašymą (CV) ir lydimąjį laišką, kuriame būtų paaiškinta, kodėl norėtumėte dirbti ESA.

Paskelbta: K, 25/04/2013 - 15:13


Tweet Button: 

Susijusios nuorodos


Info for young people in the western balkans

Reikia specialisto pagalbos ar patarimo?

Teiraukitės mūsų!