Europos jaunimo portalas
Informacija ir galimybės visos Europos jaunimui.

„Vulcanus“. Sužinokite apie japoniškas technologijas vietoje

A picture
© fotolia.com - luchshen
Domintų praktika Tekančios Saulės šalyje? Sužinokite, ar galite dalyvauti programoje „Vulcanus Japonijoje“.

Programą „Vulcanus Japonijoje“, pagal kurią siūloma darbo praktikos galimybių ES studentams, 1997 m. pradėjo vykdyti ES ir Japonijos pramonės bendradarbiavimo centras. Praktiką sudaro savaitės seminaras apie Japoniją, keturių mėnesių intensyvūs japonų kalbos kursai ir aštuonių mėnesių stažuotė Japonijos bendrovėje.

 

Ar galite teikti paraišką?

Kad galėtumėte dalyvauti, turite būti kurios nors ES šalies pilietis ir bent trečių metų inžinerijos arba tiksliųjų mokslų studentas kuriame nors iš ES universitetų. Jūsų studijų sritis gali būti kompiuterija, inžinerijos mokslai, mechaninė inžinerija, chemija, elektronika, biotechnologijos, elektros inžinerija, fizika, telekomunikacijos, informatika, branduolinė inžinerija, civilinė inžinerija, metalinės medžiagos, keramika, gamybos sistemos ir kt.

Programa prasideda rugsėjo mėn. ir baigiasi kitų metų rugpjūčio mėn. Ja siekiama gerinti ir skatinti pramoninį bendradarbiavimą ir siekti geresnio Japonijos ir ES tarpusavio supratimo.  Svarbu prisiminti, kad jei privalote metus atlikti praktiką, programa „Vulcanus“ gali būti pripažinta kaip jūsų studijų programos dalis. Ji gali būti laikoma ir metų atostogomis.

 

Kaip teikti paraišką?

Jums tereikia nusiųsti paraišką ir laukti, ar būsite atrinktas. Jus vertins pagal jūsų akademinius pasiekimus, dėstytojų rekomendacijas, anglų kalbos žinias, motyvaciją, domėjimąsi ES ir Japonijos ryšiais bei gebėjimą prisitaikyti prie kitos kultūros.

 

Finansavimas

Jei nerimaujate, kaip galėsite už visa tai susimokėti, nepamirškite, kad gausite paramos. Programą finansuoja ES ir Japonijos pramonės bendradarbiavimo centras bei Japonijos priimančiosios bendrovės. Gausite 2 000 000 jenų išmoką kelionės išlaidoms padengti. Kalbos kursas ir seminaras nemokami, be to, visu laikotarpiu jums bus suteiktas būstas.