Euroopa Noorteportaal
Teave ja võimalused noortele kogu Euroopas.

Bogliasco stipendiumid

A picture
© fotolia.com - olly
Kui teed kõrgemal tasemel loome- või uurimistööd, võid taotleda Bogliasco stipendiumi ja saada võimaluse töötada Itaalia Rivieras asuvas Liguuria õppekeskuses.

Bogliasco Fondi Liguuria õppekeskus Genova lähedal annab residentuuristipendiume igas vanuses kunstnikele ja humanitaarvaldkonna uurijatele, olenemata nende rahvusest või soost.

 

Kes saavad kandideerida?

Võid stipendiumi taotleda, kui teed loome- või uurimistööd mõnes järgmistest valdkondadest: arheoloogia, arhitektuur, klassikaline filoloogia, tants, film või video, ajalugu, maastikuarhitektuur, kirjandus, muusika, filosoofia, teater, kujutav kunst. Keskuses ei ole aga harjutusruume, mida tuleks võtta arvesse, kui soovid töötada tantsu-, muusika- või teatrietenduse kallal.

 

Kuidas kandideerida?

Bogliasco stipendiumile kandideerimiseks peavad sul olema ette näidata sinu eale ja kogemusele vastavad märkimisväärsed saavutused oma alal. Samuti pead kirjeldama projekte, mida Bogliascos kavatsed teostada. Pea meeles, et Bogliasco stipendiume ei anta üliõpilastele.

Taotluse saad esitada hispaania, inglise, itaalia, prantsuse või saksa keeles. Kontrolli taotlusprotsessi üksikasju ja vajaminevaid dokumente Bogliasco stipendiumide veebisaidil.

 

Tähtajad

Stipendiumid antakse tavaliselt sügissemestriks, mis kestab septembrist 13. detsembrini (taotluse esitamise tähtaeg jaanuaris), ja kevadsemestriks, mis kestab veebruarist maini (taotluste esitamise tähtaeg aprillis). Täpsed kuupäevad leiad stipendiumide veebisaidilt.

 

 

Bogliasco Fond loodi 1996. aastal ning alates sellest ajast on võõrustatud ligi 700 kunstnikku ja uurijat 40 riigist. Iga aasta määrab fond 50 stipendiumi, mis kestavad 30/31 kuni 33/34 päeva.

Avaldatud: Reede, 12/04/2013 - 13:08


Tweet Button: 


Info for young people in the western balkans

Vajad eksperdi abi või nõuannet?

Küsi meilt!