Eiropas Jaunatnes portāls
Informācija un iespējas jauniešiem visā Eiropā.

Kļūsti par Boljasko fonda stipendiātu!

A picture
© fotolia.com - olly
Ja vēlies darīt radošu darbu vai veikt zinātnisko izpēti, vari pieteikties uz stipendiju Boljasko fondā! Izlasi, kas tev jādara, lai nokļūtu Ligūrijas mācību centrā!

Boljasko fonda Ligūrijas mācību centrs, kas atrodas netālu no Dženovas, piešķir stipendijas māksliniekiem un zinātniekiem neatkarīgi no tautības, dzimuma un vecuma.

 

Vai pieteikties vari arī tu?

Esi aicināts pieteikties, ja veic radošu vai pētniecisku darbu arheoloģijas, arhitektūras, ainavu arhitektūras, dejas, filmas vai video, vēstures, literatūras, klasiskās literatūras, mūzikas, filozofijas, teātra, vizuālās mākslas jomā. Tikai paturi prātā, ka šajā mācību centrā nav telpu mēģinājumiem, ja vēlies intensīvi gatavot, piemēram, dejas priekšnesumu, mūzikas izpildījumu un teātra uzvedumu.

 

Kā pieteikties?

Lai pieprasītu Boljasko stipendiju, jāpierāda, ka savā disciplīnā esi guvis vērā ņemamus panākumus, ņemot vērā tavu vecumu un pieredzi. Jāiesniedz arī apraksts par to, kādus projektus esi iecerējis veikt Boljasko. Atceries, ka Boljasko stipendijas nepiešķir studentiem, kas vēl mācās augstskolā.

Pieteikumu vari iesniegt angļu, franču, itāļu, spāņu vai vācu valodā. Boljasko stipendiju vietnē izlasi, kādi dokumenti nepieciešami un kā notiek pieteikšanās.

 

Termiņi

Parasti stipendijas piešķir pa semestriem. Rudens–ziemas semestra stipendijai (no septembra līdz 13. decembrim) var pieteikties janvārī, bet ziemas–pavasara semestra stipendijai (no februāra līdz maijam) var pieteikties aprīlī. Šīgada grafiku var uzzināt stipendiju vietnē.

 

 

Kopš Boljasko fonda atvēršanas 1996. gadā tā stipendijas ir saņēmuši 700 cilvēki no 40 valstīm. Katru gadu fonds piešķir ap 50 stipendiju, kas parasti ilgst no 30 vai 31 līdz 33 vai 34 dienām.

publicēts: Pk., 12/04/2013 - 13:01


Tweet Button: 


Info for young people in the western balkans

Vajadzīga palīdzība vai padoms?

Vaicājiet mums!