Europos jaunimo portalas
Informacija ir galimybės visos Europos jaunimui.

Kultūra po ranka

A picture
© Europeana
Ar yra garsių meno kūrinių, kuriuos norėtumėte pamatyti, bet neturite galimybės? Dabar, kad pasigrožėtumėte „Mona Liza“ ar pasigėrėtumėte „Dovydu“, jums nereikia keliauti nei į Paryžių, nei į Florenciją. Kultūra dar niekada nebuvo tokia pasiekiama!

„Europeana“ – susipažinkite su Europos kultūros rinkiniais

Kultūros portale Europeana rasite ne tik tapybos darbų ir muziejų eksponatų, bet ir milijonus suskaitmenintų knygų, filmų ir archyvinių įrašų iš visos Europos.

Šis internetinis portalas – tuo pat metu daugiakalbė skaitmeninė biblioteka, muziejus ir archyvas – pradėjo veikti 2008 m. Portale „Europeana“ galite greitai ir lengvai rasti per 23 mln. objektų iš 33 Europos šalių bibliotekų, muziejų, archyvų, galerijų ir audiovizualinių kūrinių rinkinių.

 

Europeana

Europos muziejų naktis

Jei jus labiau domina tikri muziejai, bet nenorite pirkti bilieto, galite pasinaudoti Europos muziejų naktimi, kai įėjimas nemokamas. Kasmet gegužę nemokamai arba pateikus proginį leidimą visai nakčiai atveriamos per 4 000 keturiasdešimties šalių muziejų durys.

 

Negalite sulaukti Europos muziejų nakties, nes norite muziejuje apsilankyti tuoj pat? Gali būti, kad turite teisę pasinaudoti viena iš daugelio nuolaidų jaunimui Europoje. Jei esate studentas, paprastai galite įsigyti bilietus už mažesnę kainą, tik turite parodyti savo šalies arba tarptautiniu mastu pripažįstamą studento pažymėjimą, pavyzdžiui, tarptautinį studento pažymėjimą (ISIC). Net jei jau nesate studentas, vis dar galite pasinaudoti Europos jaunimo kortele (EYCA) ir gauti tam tikrų nuolaidų.

 

Iš esmės kliūčių jums susipažinti su kultūra, kad ir kur būtumėte, kad ir kada panorėtumėte, beveik nėra.

Paskelbta: Pn, 12/04/2013 - 12:18


Tweet Button: 

Susijusios nuorodos


Info for young people in the western balkans

Reikia specialisto pagalbos ar patarimo?

Teiraukitės mūsų!