Europos jaunimo portalas
Informacija ir galimybės visos Europos jaunimui.

Nakvynė Europoje

Backpackers
© Flickr - garryknight
Kelionei viskas parengta: lagaminai sudėti, bilietai užsakyti, o kaip gi nakvynė? Sužinokite, kur galima apsistoti už prieinamą kainą keliaujant.

Nakvynės namai

Nakvynės namai yra gera viešbučių alternatyva, jei norite pernakvoti už prieinamą kainą. Toliau pateikiame populiarių nakvynės namų svetainių sąrašą.

 • „European Hostels“ – ieškokite geriausios ir pigiausios nakvynės lankomame Europos mieste. Čia rasite ir naudingų patarimų keliautojams.
 • „European Hostel Guide“ – tai gidas, kuriame pateikiama informacijos apie nakvynės namus visoje Europoje ir nuotraukų bei nuorodų į nakvynės namų interneto svetaines.
 • „Hostel World“  – nakvynės namų paieška visame pasaulyje ir informacija apie geriausias kainas. Taip pat paskaitykite atsiliepimus apie nakvynės namus, žygeivių gidus ir kelionių patarimų skyrelį.
 • „Hostels.com“  – galite rinktis iš daugiau kaip 35 000 nakvynės namų, tiesiog pasirinkite, kur vykstate. Peržvelkite ir miestų gidus bei kitus kelionių puslapius.
 • „Hostelling International“. Apsistoti nakvynės namuose – tai puikus būdas pažinti šalį neišleidžiant daug pinigų. Rinkitės iš daugiau kaip 4 000 jaunimo nakvynės namų visame pasaulyje.
 • „Hostel Bookers“  – užsisakykite vietą jaunimo nakvynės namuose arba nebrangiame viešbutyje daugiau kaip 3 500 pasaulio vietų. Taip pat paskaitykite kelionių tinklaraštį, peržiūrėkite kelionių idėjų sąrašus bei gidus ir sužinokite, kaip per savo kelionę patirti kuo daugiau įspūdžių.

 

Stovyklavietės

Jei labiau mėgstate gamtą, galbūt jums patiks nakvoti stovyklavietėje, o tai ir nebrangu.

 • „EuroCampings“  – išsami informacija apie Europos stovyklavietes, kad visoje Europoje galėtumėte stovyklauti stilingai. Rinkitės pagal šalis, regionus, vietas, stovyklaviečių pavadinimus arba patogumus.
 • „Interhike“  – patarimai stovyklaujantiems ir besidomintiems žygiais visoje Europoje – ieškokite stovyklaviečių pasirinktoje vietoje naudodamiesi žemėlapiu.

 

Butų nuomojimas ir pernuomojimas

Jei norite jaustis kaip namuose, galite išsinuomoti kambarį arba visą butą arba pernuomoti savo namus, kol esate išvykę.

 • „Airbnb“  – išsinuomokite butą, kambarį ar net namelį medyje arba valtį daugiau kaip 34 000 miestų 192 šalyse. Taip pat galite išnuomoti savo būstą, kol esate išvykę, ir galbūt sumažinti savo kelionės išlaidas.

 

Būsto mainai

Jei esate atviri naujiems potyriams ir mėgstate svečius, galite pora dienų nemokamai praleisti kieno kito namuose.

 • „Belodged.com“  – tai interneto bendruomenė, kurios nariu galite tapti ir priimti svečius savo namuose mainais į jūsų nemokamą svečiavimąsi kito nario namuose arba tiesiog rasti kelionių patarimų.
 • „Hospitality Club“  – tapkite klubo nariu, susipažinkite su draugiškais žmonėmis ir raskite nemokamą nakvynę įvairiose pasaulio šalyse.
 • „Couchsurfing“  – čia galite rasti nakvynę pas vietinius daugiau kaip 100 000 pasaulio miestų, priimti keliautojus savo namuose ar tiesiog iš naujo atrasti savo miestą susitikdami su viešinčiais keliautojais ir vietiniais per renginius jūsų apylinkėse.
 • „Knok“ – keliaukite ir nemokamai apsistokite daugiau kaip 30 000 būstų 159 šalyse. Į paslaugą įtrauktas patalpų draudimas.

   

Jei nepavyksta rasti kitos išeities, jei jūsų skrydis anksti ryte, jei tenka ilgai laukti prieš keliaujant toliau arba tiesiog norite patirti tokį nuotykį kelionėje, kodėl gi nepraleidus nakties oro uoste? Nakvojimo oro uostuose vadove pateikta oro uostų apžvalga, geriausių ir prasčiausių oro uostų nakvoti sąrašai ir patarimai, kaip nakvoti oro uostuose.

 

Paskelbta: K, 05/06/2014 - 10:04


Tweet Button: 

Susijusios nuorodos


Info for young people in the western balkans

Reikia specialisto pagalbos ar patarimo?

Teiraukitės mūsų!