Europos jaunimo portalas
Informacija ir galimybės visos Europos jaunimui.

Kelionės Europoje

Prieš leisdamiesi į kelionę, jai pasirenkite: sužinokite apie nuolaidų korteles, paskaitykite kelionių gidus ir portalus.

Kelionių portalai

Svetainėje „Jūsų Europa“ rasite daugybę vertingos informacijos planuojant kelionę: apie būtinus dokumentus, valiutą, keleivių teises Europos Sąjungoje, ką galite į kelionę pasiimti ir kaip keliauti saugiai.

 

Svetainėje „Visit Europe“  pateikta daug informacijos apie Europos transportą: keliones traukiniu, lėktuvu ir kruizus. Čia rasite ir informacijos, kur geriausiai praleisti laisvalaikį: apie vakarėlius, kultūrinius renginius, išvykas gamtoje, galėsite pasidalyti savo kelionės įspūdžiais ir paskaityti kitų kelionių po Europą istorijų.

 

Svetainė „Let's Go“ – tai kelionių gidas studentams, kurį visą studentai ir parašė. Jame surinkta iš viso 53 metus kaupta patikima kelionių informacija. Išbandykite nemokamas programėles apie teminius žygius į neįprastas gražiausių Europos miestų vietas.

 

Keliaukite taupiai

Bet kurioje kelionėje labai svarbus jos biudžetas, taigi jums pravers kortelės, kurių savininkai gauna nuolaidų.

  • Europos jaunimo kortelė – 60 000 nuolaidų visiems asmenims iki 30 metų. Spustelėję Europos žemėlapyje sužinokite, kokios nuolaidos taikomos kultūriniams renginiams, transportui, būstui, parduotuvėse, restoranuose ir kavinėse.
  • ISIC kortelė – tai tarptautinė studento tapatybės kortelė, kurią turėdami galite gauti nuolaidų kelionėms, muziejuose ir žymiausiose turistinėse vietose visame pasaulyje. Sužinokite, kur šią kortelę gauti, ir pasinaudokite nuolaidomis 125 000 vietų beveik 130 šalių.

 

Kelionių gidai

Šiais laikais keliaujant nebereikia tampytis sunkių knygų. Kelionių gidų rasite internete, telieka išsirinkti tinkamiausią.

  • Žygeivių gidas BUG – jei planuojate keliauti tik su kuprine ant pečių, čia rasite informacijos apie transportą, nakvynės namus visoje Europoje ir savo kelionės tikslą, kuri jums padės geriau organizuoti žygį.
  • „Lonely Planet“ – ko gero, esate laikę rankose šio gido spausdintinę versiją. Internete galite atlikti paiešką pagal šalis ir sužinoti, kaip į jas nuvykti, kaip jose keliauti ir ką aplankyti atvykus.
  • „Rough Guide“ – tai visame pasaulyje veikianti bendruomenė, su kuria galite dalytis kelionių patirtimi.
  • „World travel guide“ – čia rasite šalių ir miestų gidų, sužinosite, ką aplankyti ir nuveikti, taip pat pateikta speciali informacija apie slidinėjimo kurortus ir kruizus.