Euroopa Noorteportaal
Teave ja võimalused noortele kogu Euroopas.

Hakka Bogliasco Ülikooli stipendaadiks!

Kui sa teed edasijõudnutele mõeldud loomingulist tööd või õppetööga seotud uurimust, siis kandideeri kindlasti Bogliasco stipendiumi programmi! Siit leiad, mida on vaja liitumaks Itaalia Riviera ääres asuvas Liguria Õppekeskuses!

Genoa lähedal asuv Bogliasco Sihtasutuse Liguria Õppekeskus annab elamisloaga stipendiumi kõigile kunstnikele ja tudengitele, olenemate nende päritolumaast, soost või vanusest.  

 

Kas Sina saad kandideerida? 

Oled oodatud kandideerima kui sa tegeled nii loomingulise kui ka õppetööga aladel nagu arheloogia, arhitektuur, tants, film või video, ajalugu, maastikukujundus, kirjandus, muusika, filosoofia, teater või kujutav kunst. Siiski, on oluline meeles pidada, et kool ei paku harjutusstuudiot. Seda juhul kui soovid tegeleda intensiivsemalt tantsu, muusika või teatriga. 

 

Kuidas kandideerida?

Bogliasco Stipendiumile kandideerimiseks on vaja näidata erilisi kutseoskusi, mis on kooskõlas sinu vanuse ja kogemusega. Lisaks on vaja kirjeldada ka projekti, mida soovid Bogliascos arendada. Sa võid kandideerimisavalduse esitada inglise, prantsuse, saksa, itaalia või hispaania keeles. Pea meeles, et lisaksid kõik kandideerimise protsessist osavõtuks vajalikud dokumendid! Kriteeriumid selleks leiad Stipendiumi kodulehelt!

 

 

Tähtajad

Stipendiumid kestavad tavaliselt septembrist kuni 13. detsembrini (sügis-talvine semester), mille kandideerimise tähtajaks on jaanuar ning veebruarist maini (talv-kevadine semester), mille kandideerimistähtajaks on aprill. 

 

Vaata stipendiumi tähtaegu selle aasta kuupäevade kohta. 

 

Bogliasco Sihtasutus on majutanud peaaegu 700 stipendaati 40 riigist alates selle loomisest 1996. aastal. Igal aastal annab Sihtasutus ligi 50 stipendiumi, mis kestavad 30-31 päevast kuni 33-34 päevani.

 

 

Avaldatud: Reede, 08/11/2013 - 10:44


Tweet Button: 

Lingid


Info for young people in the western balkans

Vajad eksperdi abi või nõuannet?

Küsi meilt!