Europese Jongeren Site
Informatie en kansen voor jongeren in heel Europa.

Reisimine Euroopas

© shutterstock.com - Maridav
Enne reisile minekut, peaksid seda planeerima: uuri sooduskaartide kohta, loe reisijuhte ja külasta reisiportaale.

Reisiportaalid

 Teie Euroopa veebileht annab teile piisavalt teavet planeerimaks oma reisi: praktiline info vajalike dokumentide kohta, teie õiguste kohta reisijana Euroopa Liidus, mida kaasa võtta reisile, kuidas toime tulla rahamuredega ja kuidas tagada endale turvaline reis.

Külasta Euroopat aitab teil avastada Euroopa transpordivõimalusi, nagu raudteevõrgustikud, kruiisivõimalused ja lennuliinid. Samuti leiate sealt võimalusi vaba aja veetmiseks,  kas siis eelistate pidutsemist, kultuuri või loodust. Külasta Euroopat portaalis on teil võimalus jagada oma reisikogemusi ja tutvuda ka teiste reisilugudega Euroopast.

Tudengite reisiportaal Let’s Go on loodud tudengilt tudengile ning sinna on kogutud 53 aastat teavet selle kohta, kuidas planeerida oma reisi. Tutvu tasuta aplikatsioonidega, mille abil saab teha virtuaalse jalutuskäigu kõige ilusamates Euroopa linnades.

Kuluta ja säästa

Eelarve on väga tähtis osa reisimisel ja teil on hea meel teada kaartidest, mis teevad reisimise soodsamaks:

  • Euroopa noortekaart: kui te olete kuni 30.aastane noor inimene, siis tutvuge 60 000 soodustusega üle Euroopa. Uuri Euroopa kaarti ja leia soodustusi kultuuritegevustes, poodides, transpordis, väljas söömises ja majutuses.
  • ISIC kaart: kui te olete õpilane, siis see rahvusvaheliselt tunnustatud õpilaspilet annab teile soodustusi reisimisel, muuseumites ja paljudes turistidele suunatud kohtades üle maailma. Vaadake, kuidas kaarti saada ja osa saada soodustustest ligikaudu 125 000 kohas peaaegu 130 riigis.

Reisijuhid

Tänapäeval ei pea te kaasas kandma oma reisi ajal rasket raamatut; vali parim online veebileht oma reisi planeerimiseks:

  • BUG rändurite giid: kui plaanite seljakotireisi, siis kindlasti soovite uurida transpordi,sihtkohtade ja hostelite kohta üle Euroopa, et korraldada paremini oma rännakut.
  • Lonely Planet: Te võib-olla teate juba printversiooni; otsi riigiti, kuidas sinna jõuda, kuidas seal ringi liikuda ja mida külastada, kui olete kohal.
  • Rough Guide: üleilmne kommuun, kus saate jagada omma reisikogemusi.
  • World travel guide: see sisaldab endas riigi-ja linnagiide; kohti, mida külastada, lisaks spetsiaalne teave reisi-ja kruiisi sihtkohtade kohta.

Gepubliceerd: Wo, 21/05/2014 - 11:34


Tweet Button: 

Gerelateerde links


Info for young people in the western balkans

Deskundige hulp of advies nodig?

Een vraag? Klik hier!