Eiropas Jaunatnes portāls
Informācija un iespējas jauniešiem visā Eiropā.

Iniciatīva “DiscoverEU”


Iniciatīva “DiscoverEU”


Jauni atjauninājumi

Vai esi viens to tiem, kas saņēma “DiscoverEU” ceļošanas karti 2019. gada novembrī? Ja COVID-19 dēļ esi apturējis savu ceļojumu, neraizējies, mēs esam pagarinājuši ceļojuma periodu līdz 2021. gada 31. augustam. Pagaidi, līdz mūsu komanda sazinās ar tevi, lai palīdzētu veikt nākamos soļus! Tu vēl paspēsi atklāt ES!
Lai uzzinātu vairāk, noklikšķini šeit.

Tu gribētu zināt, kas notiks ar nākamo pieteikumu kārtu? Ja apstākļi Eiropā to ļaus, mēs darīsim visu iespējamo, lai 2021. gada pavasarī iniciatīva “DiscoverEU” atkal darbotos, un piedāvāsim jaunas iespējas iegūt ceļošanas karti! Seko mums sociālajos medijos — tur sniegsim jaunāko informāciju! 

Vai tu esi 18 gadus vecs Eiropas Savienības pilsonis? Sagatavojies iepazīt Eiropu!

 

Kas ir “DiscoverEU”?

“DiscoverEU” ir Eiropas Savienības iniciatīva, kas tev dod iespēju iepazīt Eiropu, ceļojumā iemācoties daudz jauna. Ceļošanai izmantojot galvenokārt dzelzceļu (tomēr ir izņēmumi tiem dalībniekiem, kas dzīvo salās vai nomaļos reģionos), tu iepazīsi Eiropas pārsteidzošās ainavas un pilsētu daudzveidību. Jaunieši var pieteikties divās konkursa kārtās, kuras rīko katru gadu. Veiksmīgākie pieteikuma iesniedzēji saņems ceļošanas biļeti.

Ja esi 18 gadus vecs Eiropas Savienības pilsonis, “DiscoverEU” ir tava iespēja piedalīties ceļojumā, kura gaitā izmantosi pārvietošanās brīvības priekšrocības Eiropas Savienībā, iepazīsi Eiropas daudzveidību, kultūras mantojumu un vēsturi, kā arī satiksi cilvēkus no visas Eiropas. Turklāt “DiscoverEU” ir iespēja tev, jaunam cilvēkam, pilnveidot visam mūžam vajadzīgas prasmes, piemēram, neatkarību, pārliecinātību par sevi un atvērtību citām kultūrām.

Gribi uzzināt vairāk par iepriekšējām pieteikšanās kārtām? Ieskaties “DiscoverEU” faktu lapā. Tur plašāk aprakstīta šī iniciatīva un dažu mūsu jauno “DiscoverEU” ceļotāju pieredze.

 

Iedvesmojošs Vincenta-Imanuēla Herra TedX video: