Konkurs na zdjęcia i filmy #DiscoverEU #Competition


Konkurs na zdjęcia i filmy #DiscoverEU #Competition


Podróże we wszystkich odcieniach zieleni

Powraca konkurs na zdjęcia i filmy DiscoverEU! Na starcie tegorocznego konkursu mamy dla Ciebie takie zadanie: zamieść zdjęcie lub film ukazujący zielone krajobrazy napotkane przez Ciebie podczas podróży. Parki, lasy czy nawet obsadzone drzewami aleje pomagają wzbogacać bioróżnorodność i zapewniają czystsze powietrze. Pomóż nam szerzyć przekaz, jak ważna jest rola drzew, i zachęcać organizacje i społeczności do sadzenia drzew – razem łatwiej nam będzie osiągnąć cel, jakim jest zasadzenie #3BillionTrees – dodatkowych 3 mld drzew w UE! Opublikuj zdjęcie lub film o tej tematyce i wygraj nagrodę o wartości 100 euro.

Masz czas do 15 sierpnia!

Zasady:

  1. Udostępnij zdjęcie lub krótki film (maksymalnie 15 sekund) na swoim publicznie dostępnym koncie na Instagramie.
  2. W poście wpisz hasztagi #DiscoverEU i #Competition.
  3. Oznacz swoje zdjęcie lub post w mediach społecznościowych tagiem @european_youth_eu (tag odsyła do konta European Youth na Instagramie).
  4. Wypełnij formularz zgody: https://europa.eu/youth/discovereu/competition/consent 
  5. Poproś znajomych o polubienie Twojego zdjęcia lub filmu.

W konkursie mogą wziąć udział tylko młodzi ludzie, którzy zgłosili się do udziału w jednej z poprzednich edycji programu #DiscoverEU w 2018, 2019, 2021 lub 2022 r. (laureaci oraz niewybrani uczestnicy).

Zwycięzcy otrzymają nagrodę o wartości 100 euro.

Zapoznaj się z regulaminem konkursu

Wyświetl materiały zewnętrzne

Te materiały znajdują się na serwerze strony trzeciej. Wyświetlając materiały zewnętrzne, użytkownicy wyrażają zgodę na warunki instagram.com.