Evropský portál pro mládež
Informace a příležitosti pro mladé z celé Evropy

European Youth Event (EYE) hledá reportéry!

Jsi-li mladý, zajímáš se o politické diskuze a máš talent pro psaní článků, pak je tahle výzva právě pro tebe!

The European Youth Event (EYE) se bude konat 1. až 2. června 2018 v Evropském parlamentu ve Štrasburku, Francie. Evropský parlament nyní hledá tým mladých reportérů, kteří by o EYE2018 informovali a vybírali nejvíc relevantní a diskutované myšlenky z debat.

 

Tzv. EYE Report připravená mladými reportéry bude sloužit jako zdroj inspirace pro členy Evropského parlamentu a poskytne jim jasný pohled na obavy, sny a budoucí perspektivy mládeže. 

 

Tým mladých reportérů se bude skládat ze dvou šéfredaktorů, anglických rodilých mluvčích, dále z pěti specialistů a tří obecných zprávařů. Celý tým bude koordinovat European Youth Press. Vhodní kandidáti by měli být ve věku 18 až 30 let a měli by mít občanství v některé ze zemí EU.

 

Jak se přihlásit?

Zašli video o délce maximálně 100 vteřin, které bude popisovat tvoji osobnost a vysvětlí tvou osobní motivaci k účasti na tomto projektu. Video musí být v angličtině a můžeš ho nahrát na Vimeo nebo YouTube. Odkaz ve formě linku na video je nutné přiložit do formuláře přihlášky. 

 

Vybraní kandidáti musí mít čas nejen v době konání akce, ale i před ní kvůli účasti na přípravném setkání s organizačním týmem EYE a s editorským týmem EYE Report.

 

Jedno přípravné setkání proběhne v Bruselu v termínu 9 až 13. dubna 2018. 

 

Uzávěrka přihlášek: 21. ledna 2018, 12:00 CET.

 

Zjisti více zde: http://bit.ly/2Amzx9E

Zveřejněno: po, 18/12/2017 - 09:37


Tweet Button: 


Info for young people in the western balkans

Potřebujete odbornou pomoc či radu?

Zaslat dotaz