Evropský portál pro mládež
Informace a příležitosti pro mladé z celé Evropy

Vyhraj až 50 000 eur v Turnaji sociálních inovací 2018!

Turnaj sociálních inovací odměňuje a sponzoruje evropské podnikatele, jejichž primárním cílem je vytvářet sociální, etický a environmentální dopad. Jsi nejlepším evropským sociálním podnikatelem roku?

Turnaj je otevřen jednotlivcům a týmům z členských států Evropské unie, kandidátských a potenciálně kandidátských zemí a ze zemí ESVO, které předkládají návrhy, jež mají být provedeny v jedné nebo ve více těchto zemích.

Přihlášky jsou vítány od mladých podnikatelů a sociálních podniků, neziskových i ziskových organizací, také od soukromých společností, NGO, vládních nebo místních vládních institucí, univerzitních spolků a studentských týmů.

 

Všechny přihlášené projekty bojují o čtyři ceny v hlavní a zvláštní kategorii. Oceněny budou projekty zaměřené na udržitelný rozvoj, se zvláštním důrazem na kruhovou ekonomiku. Soutěžní projekty se mohou souviset s bojem proti nezaměstnanosti, marginalizací znevýhodněných skupin, podporou přístupu ke vzdělání nebo zdravotní péči nebo se způsoby využití nových technologií, systémů a procesů.

 

V obou kategoriích získají vítězné projekty na prvním a druhém místě finanční odměnu ve výši 50 000 euro a 20 000 euro.

 

Uzávěrka pro podání návrhů: 6. březen 2018, 23:59 SEČ.

 

Více informací najdeš na: http://bit.ly/2z3Ih3s.

 

What is the Social Innovation Tournament? from EIB-Institute .

 

Zveřejněno: po, 12/02/2018 - 15:42


Tweet Button: 


Info for young people in the western balkans

Potřebujete odbornou pomoc či radu?

Zaslat dotaz