Portal Europeo de la Juventud
Información y oportunidades para los jóvenes en Europa.

Politika (není) pro mladý

Politika (není) pro mladý
Politika (není) pro mladý
Jsou v současné době mladí lidé relevantními a aktivními aktéry? Co mohou mladí lidé společnosti nabídnout? Tyto a další otázky si klade konference o postojích a participaci mládeže na lokální, národní i evropské úrovni.

Co mladé lidi brzdí v jejich aktivitách a co je naopak motivuje? Jak jsou na tom mladí Češi a Češky ve srovnání s jinými evropskými zeměmi? Jak lze situaci zlepšovat? "Politika (není) pro mladý" je konference, která poskytne prostor pro hledání odpovědí na tyto otázky. Na konferenci mají jedinečnou příležitost se setkat mladí lidé, učitelé, zástupci občanských spolků a organizací i akademici – tedy všichni ti, kteří se zajímají a usilují o aktivní zapojení mladých lidí a rozvoj jejich občanských kompetencí.

Účastníky čeká představení dat z mezinárodního projektu CATCH-EyoU, besedy, workshopy a přednášky s odborníky. Představeny budou i příklady dobré praxe a v diskusním panelu se bude mimo jiné diskutovat téma občanského vzdělávání a rozvoje občanských kompetencí.

Konference se mohou zúčastnit odborníci, novináři, učitelé, pracovníci s mládeží, studenti a mladí lidé. Pokud tě akce zaujala a rád/a by ses zapojil/a, registruj se přes webový formulář. Registrace jsou otevřené od 1. 4. do 20. 5. Samotná konference proběhne 1. června. Účast je zdarma.

Více informací najdeš na webu Institutu pro výzkum dětí, mládeže a rodiny na Fakultě sociálních studií MU, který konferenci organizuje.

Más información sobre el evento

Zdarma

venue

Fakulta sociálních studií Masarykovy univerzity, Joštova 10, Brno - República Checa

Tweet Button: 


Info for young people in the western balkans

¿Necesitas ayuda o asesoramiento de un experto?

Pregúntanos