Europos jaunimo portalas
Informacija ir galimybės visos Europos jaunimui.

Borja jaunimo mainai Gruzijoje: SUPERNEPAMIRŠTAMA

Mano vardas Borja Chica. Sergu cerebriniu paralyžiumi ir norėčiau pasidalinti su jumis savo patirtimi jaunimo mainuose, nuo Veiklaus Jaunimo programos, Gruzijoje.

Rugsėjo 26 dieną, aš ir mano kolegos Paula, María, Juanje ir Fernando išvykom į kelionę, iš Malagos, per Stambulą, į Tbilisį. Kelionė buvo ilga ir varginanti, bet tuo pačiu metu nuostabi ir įspūdinga.

Kai atvykome į Tbilisį, Gruzijos komanda jau laukė mūsų. Jie pasitiko mus su gruziniška muzika. Tada vykome į Kobuleti - miestą, kuriame ir vyko mainai su dalyviais iš kitų šalių. Didelis “ačiū” visoms grupėms, kurios leido man pajusti, kad ribos tarp žmonių dingsta su jais.

 

AČIŪ, DRAUGAI!!!

 

Mes dalyvavome daug dirbtuvių, kurių visos išliks mano atmintyje - niekad neužmiršiu to, ką išmokau. Žmonės, su kuriais susipažinau šio projekto metu, kiekvienas jų neprilygstamas. Geriausia tai, kad mes vis dar bendraujame kiekvieną dieną. Kaip džiugu, kad turime technologiją!!!

 

AČIŪ, DRAUGAI!!!

 

Man taip pat patiko botanikos sodas, kurį aplankėm. O, ir degtinė, bet ji siaubingai išdegina skrandį. Visvien buvo smagu! Tai buvo nepamirštama patirtis man, kurios metu išmokau, tarp kitų dalykų, ilgėtis savo šeimos, namų, ir maisto. Taip pat ir peštynių su sese. Džiugu, kad mano grupė mokėjo su manim elgtis. Didelis, didelis ačiū. “Penki malagiečiai Gruzijoje”, koks puikus knygos pavadinimas.

 

Negaliu pasakyti nieko, tik didelį “ačiū” mano lydinčiąjai komandai, mano asociacijai ADIMI, ir Mijos miesto savivaldybės jaunimo departamentui. O, ir tau, Pedro, šį kartą negalėjau pamiršti tavęs. Ir aišku, merginoms, kurias sutikau, ha ha ha.

Ačiū visiems, kurie mane privertė pasijusti pačiu laimingiausiu ir linksmiausiu žmogumi pasaulyje.

 

SUPERNEPAMIRŠTAMA!

 

SAVAIME AIŠKU, BUS DAR DAUG DAUGIAU!

 

FANTASTIŠKA IR NEPAMIŠTAMA!!!

Borja alone.jpg

https://europa.eu/youth/sites/default/files/Borja%20alone.jpg

Written by Borja Chica

 

Paskelbta: P, 21/07/2014 - 13:47


Tweet Button: 

Susijusios nuorodos


Info for young people in the western balkans

Reikia specialisto pagalbos ar patarimo?

Teiraukitės mūsų!