Europos jaunimo portalas
Informacija ir galimybės visos Europos jaunimui.

Apie mus

Europos jaunimo portalas. Informacija ir galimybės visos Europos jaunimui.

 

Europos jaunimo portale sužinosite apie Europoje gyvenančių, besimokančių ir dirbančių jaunuolių galimybes ir kitos aktualios informacijos apie visą Europą ir atskiras jos šalis. Informacija apie 34 šalis suskirstyta į aštuonias pagrindines temas ir pateikiama 28 kalbomis.

 

Svetainės struktūra

 

Šios interneto svetainės informacija suskirstyta pagal temas, pavyzdžiui, švietimas ir mokymas, kūrybiškumas ir kultūra, sveikata ir gerovė ir t. t. Šios temos nurodytos ant „medžio lapų“ pradžios puslapyje ir meniu juostoje kiekvieno puslapio viršuje.

 

Kiekviena tema turi keletą potemių, kurias galima matyti užvedus pelės žymeklį ant temos pavadinimo.

 

Teikiama Europos lygmens ir atskirų šalių informacija. Spustelėkite „Pasirinkite šalį“, kad vietoj Europos lygmens informacijos gautumėte atskirų šalių informaciją. Ne kiekviena tema yra informacijos visų šalių puslapiuose.

 

Dešinėje daugumos puslapių pusėje rasite trumpą šalies, informacijos apie kurią ieškote, naujienų ir renginių sąrašą. Jei norite perskaityti straipsnį arba daugiau sužinoti apie renginį, spustelėkite jo nuorodą. Jei norite pamatyti visą renginių ir straipsnių sąrašą, spustelėkite „Visi renginiai“ arba „Visos naujienos“.

 

Kalbos

 

Kiekvieno puslapio viršutiniame dešiniajame kampe galite pasirinkti norimą kalbą. Naršymo meniu ir Europos lygmens informacija pateikiami daug kalbų – dažnai net 28. Šalių pateikta informacija pateikiama nacionalinėmis tų šalių kalbomis ir kai kuriais atvejais angliškai.

 

Jei pakeitėte kalbą ir informacijos jūsų pasirinkta kalba nėra, ji pateikiama arba angliškai, arba originalo kalba.

 

Gaublio simbolis prie kiekvieno straipsnelio parodo, kokiomis kalbomis pateikiama informacija. Spustelėjęs kalbos kodą būsite nukreiptas tiesiai į kitos kalbos versiją. Tai padarius pasikeičia ir svetainės naršymo kalba.

 

Turinio priežiūra

 

Šios svetainės turinį prižiūri Europos Komisija ir tinklas „Eurodesk“. Daugiau informacijos rasite spustelėję nuorodą „Teisinė informacija“ puslapio apačioje.

 

Klauskite

 

Šis portalas suteikia jaunimui galimybę gauti atsakymus į savo klausimus naudojantis tinklu „Eurodesk“.

 

Klausimai ir nuomonės

 

Jei reikia daugiau informacijos apie Europos jaunimo portalą arba jei turite pastabų arba pasiūlymų, kaip jį tobulinti, kreipkitės į mus spustelėję nuorodą „Susisiekite su mumis“, esančią kiekvieno puslapio apačioje.

 

Dėkojame už bendradarbiavimą!

 

Europos jaunimo portalas yra Europos Sąjungos institucijų iniciatyva.

 

European Commission
DG Education and Culture
Unit C.1 Youth policy
Rue Joseph II, 70
1000 - Bruxelles