Euroopa Noorteportaal
Teave ja võimalused noortele kogu Euroopas.

Portaalist

Euroopa noorteportaal – teave ja võimalused noortele kogu Euroopas

 

Euroopa noorteportaal pakub teavet ja võimalusi Euroopas elavatele, õppivatele ning töötavatele noortele ja seda nii Euroopa kui ka erinevate riikide tasandil.  Portaalis käsitletakse kaheksat põhiteemat, see hõlmab 34 riiki ning on kättesaadav 28 keeles. 

 

Saidi ülesehitus

 

Teave on veebisaidil esitatud teemade kaupa, nagu haridus ja koolitus, kultuur ja loovus, tervis ja heaolu jne. Need teemad leiad avalehelt ning iga lehekülje ülaservas olevast menüüst.

 

Iga teema on omakorda jaotatud alateemadeks, mis avanevad konkreetsetel teemadel klõpsates.

 

Teavet pakutakse nii Euroopa tasandil tervikuna kui ka iga riigi kohta eraldi. Klõpsates lingil „Vali riik” saad valida, kas soovid näha kogu Euroopat hõlmavat teavet või informatsiooni mõne konkreetse riigi kohta. Kõik artiklid ei ole iga riigi kohta saadaval.

 

Enamiku lehekülgede paremast servast leiad lühikese nimekirja uudistest ja üritustest, mis on seotud selle riigiga, mida sa parasjagu vaatad. Kui soovid lisateavet, klõpsa konkreetsel uudisel või üritusel. Samuti võid kuvada ürituste ja artiklite täieliku nimekirja, klõpsates nuppudel „Kõik üritused” või „Kõik uudised”.

 

Keeled

 

Võid valida omale sobiva keele iga lehekülje ülemises parempoolses nurgas. Veebisaidi navigatsioonimenüüd ja Euroopat käsitlev teave on kättesaadav kuni 28 keeles. Teave erinevate riikide kohta on esitatud konkreetsete riikide riigikeel(t)es ning mõnikord ka inglise keeles.

 

Kui muudad keelt ning vastav teave ei ole sinu valitud keeles kättesaadav, siis kuvatakse see inglise keeles või selle originaalkeeles.

 

Iga artikli juures olev maakera kujutis näitab, millistes keeltes tekst saadaval on. Sobiva keeleversiooni avamiseks klõpsake vastaval keelekoodil. Sellega muutub ka veebisaidi navigeerimiskeel.

 

Veebisaidi hooldus

 

Käesoleva veebisaidi sisu haldavad Euroopa Komisjon ja võrgustik Eurodesk. Lisateabe saamiseks klõpsa lehekülje allservas oleval lingil „Õigusteave”.

 

Esita küsimus

 

Portaal võimaldab noortel saada vastused oma küsimustele Eurodeski võrgustiku kaudu.

 

Küsimused ja tagasiside

 

Kui vajad Euroopa noorteportaali kohta lisateavet või sul on märkusi või ettepanekuid saidi täiustamiseks, siis võta meiega ühendust, klõpsates lehekülje allservas oleval lingil „Võta meiega ühendust”.

 

Täname sind koostöö eest!

 

Euroopa noorteportaal on Euroopa Liidu institutsioonide ühine algatus.

 

European Commission
DG Education and Culture
Unit C.1 Youth policy
Rue Joseph II, 70
1000 - Bruxelles