Iniciatīva “DiscoverEU”


Iniciatīva “DiscoverEU”


Jauni atjauninājumi

Vai esi viens no konkursa “DiscoverEU” uzvarētājiem, kuri saņēma ceļošanas karti 2019. gada novembrī? Ja COVID-19 dēļ esi atlicis savu ceļojumu, neraizējies — mēs esam pagarinājuši ceļojuma periodu līdz 2021. gada 31. augustam. Mūsu komanda drīzumā ar tevi sazināsies, lai palīdzētu veikt nākamos soļus. Tu vēl paspēsi atklāt ES!
Lai uzzinātu vairāk, noklikšķini šeit.

Tu gribētu zināt, kas notiks ar nākamo pieteikumu kārtu? Ja apstākļi Eiropā to ļaus, mēs darīsim visu iespējamo, lai 2021. gada oktobrī iniciatīva “DiscoverEU” atkal darbotos, un piedāvāsim jaunas iespējas iegūt ceļošanas karti. Turpini sekot jaunumiem sociālajos medijos un jo īpaši mūsu #DiscoverEU oficiālajā Facebook grupā — tur sniegsim jaunāko informāciju! 

Vai esi 18 gadus vecs Eiropas Savienības pilsonis? Sagatavojies iepazīt Eiropu!

 

Kas ir “DiscoverEU”?

“DiscoverEU” ir Eiropas Savienības iniciatīva, kas tev dod iespēju ceļot un iemācīties daudz jauna. Ceļošanai izmantojot galvenokārt dzelzceļu (tomēr ir izņēmumi tiem dalībniekiem, kas dzīvo salās vai nomaļos reģionos), tu iepazīsi Eiropas pārsteidzošās ainavas un pilsētu daudzveidību. Jaunieši var pieteikties divās konkursa kārtās, kuras rīko katru gadu. Veiksmīgākie pieteikuma iesniedzēji saņems ceļošanas karti.

Ja esi 18 gadus vecs Eiropas Savienības pilsonis, “DiscoverEU” ir tava iespēja piedalīties ceļojumā, kura gaitā izmantosi pārvietošanās brīvības priekšrocības Eiropas Savienībā, iepazīsi Eiropas daudzveidību, kultūras mantojumu un vēsturi, kā arī satiksi cilvēkus no visas Eiropas. Turklāt “DiscoverEU” dod iespēju tev un citiem jauniem cilvēkiem pilnveidot prasmes, kas noderēs visa mūža garumā: neatkarību, pārliecinātību par sevi un atvērtību citām kultūrām.

Gribi uzzināt vairāk par iepriekšējām pieteikšanās kārtām? Ieskaties “DiscoverEU” faktu lapā. Tur plašāk aprakstīta šī iniciatīva un dažu mūsu jauno “DiscoverEU” ceļotāju pieredze.

 

Iedvesmojošs Vincenta-Imanuēla Herra TedX video: