Vietnes rīki

Valodu atlasītājs

ES karogs

Navigācijas ceļš

Izvēlne

Atjaunināts : 25/04/2017

Bieži uzdotie jautājumi - Bezdarbnieka pabalsta pārnešana uz citu valsti

 • Kā man rīkoties, lai es nezaudētu bezdarbnieka pabalstu, ja darbu došos meklēt citā ES valstī?

  Kad pagājušas 4 nedēļas, kopš esat reģistrēts, varat pieprasīt U2 veidlapu no valsts, kurā kļuvāt bezdarbnieks. Šī veidlapa jums ļauj pieprasīt bezdarbnieka pabalstu, kamēr meklējat darbu ārzemēs. Šo veidlapu tad iesniedziet jaunās dzīvesvietas valsts nodarbinātības dienestiem.

  Ierodoties jaunajā valstī, vietējā nodarbinātības dienestā reģistrējieties par darba meklētāju. Lai nezaudētu nevienu pabalstu, izdariet to 7 dienu laikā, sākot no dienas, kurā pārtraucāt būt iepriekšējās valsts nodarbinātības dienesta uzskaitē.

 • Kad man jāpieprasa bezdarbnieka pabalsta pārreģistrēšanas pagarinājums?

  Lai jūs nezaudētu nevienu bezdarbnieka pabalsta summu, jums pēc iespējas ātrāk jāpieprasa pagarinājums. Pieprasījums jāiesniedz pirmo 3 mēnešu laikā.

 • Esmu polis un esmu atbraucis uz Lielbritāniju, lai meklētu darbu. Vai man ir tiesības uz vietējā nodarbinātības dienesta palīdzību, pat ja es šeit nekad neesmu dzīvojis?

  — jūs esat ES pilsonis, tāpēc jums ir tādas pašas tiesības meklēt darbu un saņemt Lielbritānijas nodarbinātības dienesta palīdzību kā Lielbritānijas pilsoņiem.

Skatīt galveno informāciju par šo tematu
Bezdarbnieka pabalstu pārsūtīšana
ES tiesību akti
Sabiedriskās apspriešanas
  Jums vajadzīgs atbalsts no palīdzības dienesta?
  Vaicājiet, un mēs dosim padomu.