Informacija verslui
Paskutinį kartą tikrinta 2017-04-12

ES neįgaliųjų automobilių statymo kortelė – Jungtinė Karalystė

Taikomos sąlygos

Keliuose ir automobilių stovėjimo aikštelėse neįgaliesiems skirtos vietos paženklintos neįgaliųjų vežimėlio simboliu.

Automobilių statymo kortelė naudojama kartu su automobilio stovėjimo disku. Tačiau asmenims iš kitų šalių, kurie pateikia kortelę be automobilio stovėjimo disko, bus taikomos tokios pačios lengvatos.

Automobilio statymas keliuose

Automobiliams su neįgaliųjų automobilių statymo kortelėmis netaikoma jokių lengvatų centriniame Londone. Išsiaiškinkite sąlygas vietoje.

Galite statyti automobilį keliuose, kur stovėti draudžiama, nebent būtų ženklas „negalima pakrauti arba iškrauti", ir tik tada, jeigu netrukdote eismui:

  • iki 3 valandų Anglijoje ir Velse;
  • neribotam laikui Škotijoje ir Šiaurės Airijoje, nebent būtų taikoma vietinių apribojimų. Išsiaiškinkite sąlygas vietoje.

Galite statyti automobilį nemokamai ir neribotam laikui keliuose, kur transporto priemonių stovėjimas mokamas, nebent kelio ženklais nurodyta kitaip. Išsiaiškinkite sąlygas vietoje.

Galite statyti automobilį neribotam laikui keliuose, kur stovėjimas nemokamas, bet ribojamas jo laikas, nebent kelio ženklais nurodyta kitaip. Išsiaiškinkite sąlygas vietoje.

Nevažiuokite į pėsčiųjų zonas ir nestatykite jose automobilio, nebent tai leidžiama pagal vietoje galiojančias taisykles. Išsiaiškinkite sąlygas vietoje.

Automobilių statymas stovėjimo aikštelėse

Kai kuriose automobilių stovėjimo aikštelėse automobilius su statymo kortelėmis galima statyti nemokamai.

Ieškokite informacijos aikštelės skelbimuose arba klauskite jos darbuotojo.

Žr. pagrindinę informaciją šia tema

Pagalbos tarnybos

Specializuotos pagalbos tarnybos

Pasidalyti šiuo puslapiu: