yourEUright

Zini savas tiesības. Zini, ka tev ir tiesības.

Kā patērētājam ES tev ir vairāk tiesību, nekā tu domā. Šīs tiesības ir radītas, lai tevi aizsargātu tiešsaistē, bezsaistē un pāri ES robežām. Uzzini, kādas tās ir un kā tu vari tās izmantot.

Zini savas tiesības. Zini, ka tev ir tiesības.

Laiks rīkoties?

Ja ir pienācis laiks īstenot savas patērētāja tiesības, nav svarīgi, kur Eiropas Savienībā tu atrodies, – ir pieejami risinājumi, kas tev var palīdzēt tiešsaistē un bezsaistē. Izmanto šo palīgu, lai labāk izlemtu, ko darīt tālāk, un uzzinātu vairāk par strīdu izšķiršanu.

Ne tas, ko gaidīji?

/youreuright/file/60_lvimage021.jpg

send back dress in 14 days image

14 dienu laikā nosūti atpakaļ jebkādu tiešsaistē veiktu pirkumu, nesniedzot nekādus paskaidrojumus. Taču ir spēkā daži izņēmumi.

Tev ir tiesības uzzināt vairāk un iepirkties gudri. #yourEUright

Ikviens vēlas aizstāvēt savas tiesības. Taču, kad jāizšķir patērētāju strīdi, vari būt pārliecināts tikai tad, ja zini savas patērētāja tiesības Eiropas Savienībā. Šeit tu vari uzzināt vairāk par to, kādas tās ir, kā tās izmantot un kādas darbības jāveic, lai izšķirtu strīdu. No banku jautājumiem līdz maldinošai reklāmai, no bojātiem vai nedrošiem produktiem – tavas ES tiesības ir paredzētas, lai tu būtu apmierināts un riska neapdraudēts patērētājs.