yourEUright

Tunne oma õigusi. Tea, millal sul on õigus.

ELi tarbijana on sul rohkem õigusi, kui sa arvad. Need õigused on loodud selleks, et kaitsta sind nii veebis kui tavakaubanduses ning kõikjal ELi piirides. Vaata, mis õigused need on ja kuidas neid kasutada.

Tunne oma õigusi. Tea, millal sul on õigus.

Aeg on tegutseda?

Kui kätte on jõudnud aeg oma tarbijaõigused maksma panna – ükskõik kus sa ELis ei elaks –- siis leidub ka lahendusi, mis aitavad sind nii veebis kui veebiväliselt. Kasuta meie juhtnööre, et otsustada, kuidas edasi tegutseda, ja leida teavet vaidluste lahendamise võimaluste kohta.

Pole see, mida sa tahtsid?

/youreuright/file/60_etimage021.jpg

send back dress in 14 days image

Sa võid iga internetis ostetud toote 14 päeva jooksul tagasi saata – ilma igasuguse selgituseta. Pea silmas, et siin on mõned erandid.

Sinu #yourEUright on rohkem teada ja arukalt osta.

Igaüks tahab, et tal oleks õigus. Aga kui tegemist on tarbijavaidlusega, võid sa kindel olla ainult siis, kui sa tunned oma ELi tarbijaõigusi. Siin leiad sa teavet selle kohta, millised need õigused on, kuidas neid kasutada ja milliseid samme tuleks astuda, et vaidlus lahendada. Olgu tegu siis panganduse või eksitava reklaami, vigase või ohtliku tootega, ELi õigused on selleks, et sa oleksid tarbijana kindel, rahul ja õnnelik.