yourEUright

ZDIEĽAJ #YOUREURIGHT

Home > ZDIEĽAJ #YOUREURIGHT

Popis súboru nástrojov

Cieľom tejto kampane je posilniť postavenie miliónov spotrebiteľov z celej EÚ, z ktorých mnohí už kontaktovali spotrebiteľské organizácie a iné tretie strany, aby im pomohli vyriešiť spory. Vďaka informáciám o možnostiach, ktoré majú spotrebitelia k dispozícii, môžu podniknúť potrebné kroky, aby sa domáhali svojich práv spotrebiteľa EÚ.

Tento súbor nástrojov je určený na to, aby bola kampaň čo najefektívnejšia a najjednotnejšia. Môžete si ho prečítať alebo stiahnuť a získať tak inšpiráciu a informácie, ako šíriť túto kampaň po celej EÚ bez ohľadu na to, či ste tretia strana alebo akákoľvek organizácia, ktorá chce pomôcť zvýšiť povedomie. Súbor nástrojov zahŕňa materiály na účasť, prispievanie, propagáciu alebo spoločný branding, aby sa čo najviac ľudí dozvedelo, že EÚ a jej partneri pomáhajú spotrebiteľom domáhať sa svojich práv.

Okrem toho si môžete prečítať 10 hlavných otázok a odpovedí o právach spotrebiteľa v tejto kampani, ako aj skutočné príbehy.

VŠEOBECNÉ SÚBORY NA STIAHNUTIE

Pozadie kampane a ústredná myšlienka

/youreuright/file/204_skcampaign-background-central-msg.png

Prehľad práv a názorné kľúčové odôvodnenie

/youreuright/file/205_skrights-core-creative-rationale.png

Informácie o fokusových krajinách kampane

/youreuright/file/206_skcampaign-focus-countries.png

Používateľské príručky

 

/youreuright/file/207_skuser-guidelines.png

Prvky brandingu

 

/youreuright/file/208_skbranding-elements.png

KREATÍVNE SÚBORY NA STIAHNUTIE

Vizuály jednotlivých práv

1 hlavný vizuál, 3 doplnkové printové vizuály a 21 doplnkových webových vizuálov pre všetky spotrebiteľské práva tejto kampane. Vizuály sa môžu použiť len s poskytnutými prvkami brandingu.

Videá jednotlivých práv na sociálne médiá

Video na výšku a na šírku pre každé právo spotrebiteľa vo všetkých 24 jazykoch EÚ.

Materiály na sociálne médiá

Organizované podľa jazykov, zahŕňajú všetky práva spotrebiteľa v kampani. Každý priečinok s jazykom obsahuje príspevky s typografiou i bez nej, bežné príspevky na sociálne média a hlavičky pre účty na sociálnych médiách.

Materiály na podujatia

Visačky, rolovacie reklamné stojany, hlavičkové papiere, obálky, PowerPoint fólie, reklamné predmety a pohľadnice - všetko v angličtine - plus originálne súbory na prispôsobenie miestnym podmienkam.

Infografiky

3 infografiky o konkrétnych právach pripravené na použitie: balíky cestovných služieb, bezpečnosť výrobkov, ako aj presun a transparentnosť bankového účtu. K dispozícii je aj všeobecná infografika o právach spotrebiteľa.