yourEUright

DALYKIS #YOUREURIGHT

Home > DALYKIS #YOUREURIGHT

Priemonių apibūdinimas

Šia kampanija siekiama suteikti galių milijonams vartotojų visoje ES – kai kurie jau yra kreipęsi į vartotojų teises ginančias organizacijas ir kitas trečiąsias šalis, padedančias spręsti jų ginčus. Suteikus vartotojams informacijos apie galimus veiklos būdus ir pasirinkimus, jie gali imtis tinkamų priemonių savo, kaip ES vartotojų, teisėms užtikrinti.

Šios priemonės skirtos tam, kad kampanija būtų kuo veiksmingesnė ir kuo vienodesnė. Priemones galite atsisiųsti arba tiesiog peržiūrėti ir naudoti jas kaip įkvėpimo šaltinį ar informaciją, padedančią vystyti kampaniją visoje ES, nepriklausomai nuo to, ar esate trečioji šalis, ar organizacija, norinti prisidėti prie informacijos sklaidos. Čia pateiktos priemonės, padedančios dalyvauti, prisidėti, skatinti ar susieti prekės ženklus ir skleisti informaciją, kad ES ir jos partneriai siekia padėti vartotojams naudotis savo teisėmis.

Čia taip pat rasite 10 pagrindinių dažnai užduodamų klausimų apie kampanijos vartotojų teises ir galėsite perskaityti tikrus žmonių atsiliepimus.

BENDROJO POBŪDŽIO MEDŽIAGA ATSISIUNTIMUI

Kampanijos aprašymas ir pagrindinė informacija

/youreuright/file/204_ltcampaign-background-central-msg.png

Teisių santrauka, esminis kūrybinis pagrindimas

/youreuright/file/205_ltrights-core-creative-rationale.png

Dėmesio centre esančių šalių informacija

/youreuright/file/206_ltcampaign-focus-countries.png

Gairės vartotojui

 

/youreuright/file/207_ltuser-guidelines.png

Prekės ženklo elementai

 

/youreuright/file/208_ltbranding-elements.png

KŪRYBINĖ MEDŽIAGA ATISISIUNTIMUI

Vaizdinė kiekvienos teisės informacija

1 pagrindinė kiekvienos vartotojų teisės vaizdinė medžiaga, 3 papildomos spausdinamos medžiagos ir 21 papildoma internetinė medžiaga. Vaizdinė medžiaga turi būti naudojama tik kartu su pateiktais prekės ženklo elementais.

Kiekvienos teisės vaizdo įrašai socialinei žiniasklaidai

Kvadratinio ir gulsčio formato vaizdo įrašas kiekvienai teisei visomis 24 ES kalbomis.

Priemonės socialinei žiniasklaidai

Jos yra suskirstytos pagal kalbą ir apima visas kampanijoje minimas teises. Kiekvienos kalbos aplanke yra naudojimui paruošti įrašai su prekės ženklais su tipografija ir be jos, socialiniai įrašai organiškam naudojimui ir paskyrų antraštės.

Priemonės renginiams

Tapatybės ženkleliai, reklaminiai skydeliai, firminiai blankai, vokai, „PowerPoint“ skaidrės, dovanos ir atvirutės – viskas anglų kalba, o taip pat ir originalūs failai, kuriuos galima pritaikyti pagal vietos kalbą.

Informacinė grafika

3 naudojimui paruoštos informacinės grafikos priemonės apie konkrečias teises, apimančias: kelionių paketus, produktų saugumą ir bankinių paslaugų tiekėjo keitimą bei bankų skaidrumą. Taip pat pateikiama ir bendrinė vartotojų teisės informacinės grafikos priemonė.