yourEUright

Žinok savo teises: #yourEUright

Home > Žinok savo teises: #yourEUright

/youreuright/file/95_ltyoureeuright-about-us-1-419x240px-04.jpg

image lady hung up phone

Daugiau galių vartotojams? Tai tavo teisė: #yourEUright

Šioje interneto svetainėje nurodyta, kaip gali pasinaudoti ES vartotojų teisėmis: #yourEUright, jei iš pardavėjo, gamintojo, paslaugos teikėjo, kelionių organizatoriaus ar banko įsigijai nekokybiškas prekes ar pastebėjai nesąžiningą elgesį. Supažindinsime su įvairiomis galimybėmis – nuo neformalių internetinių priemonių iki ginčų sprendimo kitais būdais. Šioje svetainėje gali pasimokyti iš kitų vartotojų patirties ir sužinoti, kaip jie išsprendė savo ginčus, pasinaudoję viena arba daugiau pateikiamų priemonių.

Apsipirkinėk išmaniau ir išmintingiau, žinok daugiau

/youreuright/file/96_ltyoureeuright-about-us-1-419x240px-06.jpg

Technologijoms sparčiai tobulėjant, atitinkamai keičiasi ir įstatymai bei taisyklės, todėl naudinga išmanyti savo teises. Nesvarbu, kurioje ES šalyje apsipirkinėtum, gali nesijaudinti, nes vartotojo teisės čia prižiūrimos griežtai. Šioje svetainėje siekiame informuoti, kad, jei iškilo ginčas su bendrove, turi galimybių ginti savo teises. Joje taip pat pateikiama informacija ir patarimai, į ką atkreipti dėmesį prieš perkant.

/youreuright/file/97_ltyoureeuright-about-us-2-504x288px-07.jpg

image lady pushing a safe

Vartotojų organizacijos, ginančios tavo vartotojo teises #yourEUright

Vartotojų grupės aktyviai informuoja ir padeda ES vartotojams, tokiems, kaip tu. Europos vartotojų organizacija (BEUC) gina visų europiečių interesus ir atstovauja 45 nepriklausomas nacionalines vartotojų organizacijas, veikiančias 32 Europos šalyse. Jie perteikia Europos vartotojų požiūrį ES politikos formuotojams. Organizacijos narės didina informuotumo sklaidą vartotojo teisių klausimais ir padeda tau, jei tavo teisės pažeidžiamos.

Nuorodoje pateikti BEUC narių, galinčių suteikti daugiau informacijos, kontaktiniai duomenys visose ES šalyse:
 https://www.beuc.eu/beuc-network/our-members