Mokytojų kampelis

Homepage

Homepage

Ieškote mokomosios medžiagos apie Europos Sąjungą?

Tuomet esate reikiamoje vietoje! Mokytojų kampelyje yra įvairiausios medžiagos skirtingoms amžiaus grupėms. Jei norite mokyti vaikus apie tai, ką ES veikia, kaip ji prasidėjo ir kaip ji dirba, ar surengti išsamesnę diskusiją apie ES politiką, čia rasite gausybę įkvėpimo.
Teachers corner logo

Ready, set… calculate!

Registration opens for the European Statistics Competition (ESC) 2019
The ESC is a school-based competition that allows 14 to 18 year-olds to compete against each other by solving statistical problems, searching for data and producing statistical analyses.

Kokios Europos Sąjungos norėtumėte? Europos piliečių grupė parengė 12 paprastų klausimų, į kuriuos atsakydami galite išsakyti Europos vadovams savo lūkesčius ir išreikšti susirūpinimą. Jūsų atsakymai padės kurti JŪSŲ ateitį!

Žiūrėkite vaizdo siužetą

 

 

eu60lt

60 taikos, demokratijos ir solidarumo metų

1957 m. kovo 25 d. šešios šalys (Belgija, Italija, Liuksemburgas, Nyderlandai, Prancūzija ir Vokietija) pasirašė Romos sutartį, kuria įsteigta Europos Sąjungos pirmtakė Europos ekonominė bendrija. Šiais metais sukanka 60 metų nuo tos Sutarties pasirašymo.

Kaip mokytojai, galbūt galite pasinaudoti šia proga ir parengti specialią pamoką apie Europos Sąjungos istoriją ir galimybes, kurių ES suteikia jaunimui. Todėl toliau pateikiama medžiagos, kuri jums gali būti naudinga jūsų pamokoje.

9–12 metų mokiniams:

12 metų ir vyresniems mokiniams:

15 metų ir vyresniems mokiniams:

Jums naudinga gali būti ir ši medžiaga:

Ši informacija gali būti pagrindas diskusijai apie dabartinę ES padėtį ir jos ateitį. Ar išsipildė ES steigėjų viltys ir svajonės? Kokią Europą ateinantį dešimtmetį regi jūsų mokiniai?

Homepage