Mokytojų kampelis

Nuo 9 iki 12 metų

Nuo 9 iki 12 metų

Nuo 9 iki 12 metų

There is currently no content classified with this term.

Subscribe to RSS - Nuo 9 iki 12 metų
234

Viskas apie ES

Nuo 9 iki 12 metų
Nuo 12 iki 15 metų
15 metų ir vyresni
Tinklalapis

Ką reikia žinoti apie mokesčius?
Norite daugiau sužinoti apie mokesčius bendrai ar konkrečius jų aspektus? Naršykite mūsų naudingus išteklius, aprėpiančius plačią temų įvairovę (mokestinis sukčiavimas, mokesčių vengimas, nacionaliniai ištekliai ir kt.)

2017

Nuo 9 iki 12 metų
Brošiūra

Šioje spalvingai iliustruotoje knygelėje supažindinama su Europa: pateikiama gausybė įdomių faktų, paaiškinama, kas yra Europos Sąjunga ir kaip ji veikia.

Be to, galima pažaisti internetinį žaidimą.

2016

European history

Nuo 9 iki 12 metų
Nuo 12 iki 15 metų
Mokomasis rinkinys

Šīs rīkkopas mērķauditorija ir 10 – 15 gadus veci skolēni. Tās uzdevums ir palīdzēt skolotājiem iepazīstināt bērnus ar kultūras mantojumu un par to diskutēt klasē. Doma ir šādi jauniešus aicināt priecāties par Eiropas bagāto un daudzveidīgo kultūras mantojumu, saistošā veidā to iepazīt un piedzīvot.

Vietnē pieejama arī datorspēle tiešsaistē.

2018

ES šalys ir regionai

Nuo 9 iki 12 metų
Tinklalapis

Naudodami šį linksmą, interaktyvų žemėlapį, padėkite moksleiviams daugiau sužinoti apie Europos Sąjungos šalis. Nukeliaukite į kiekvieną šalį ir sužinokite, ką labiausiai mėgsta valgyti Čekijos Respublikos gyventojai, kuri sporto šaka populiariausia Slovakijoje, sužinokite kelių garsių Olandijos dailininkų vardus ir daug daugiau!

2014

Energetika ir aplinka

Nuo 9 iki 12 metų
Online game

Sveiki atvykę į žaidimą „Avinukas Vinukas“! Žaisdami mokysimės, kaip kurti švaresnę, sveikesnę ir tvaresnę miestų bei visos planetos ateitį!
Žaidimo metu turėsite padėti statyti naują ekologišką miestą Didžiojo miesto benamiams gyvūnams ir pasirūpinti, kad šie būtų laimingi – tam reikės stebėti išteklius, rūpintis maistu, energetika, transportu ir aplinkos problemomis.Pamėginkite pastatyti savo miestą per dešimt dienų, kol ūkininkas išvykęs! Jeigu manote, kad pakankamai rūpinatės aplinka, pabandykite įvykdyti Avinuko Vinuko misijas – vadovaudami Vinukui ir jo bandai spręskite problemas ir išgelbėkite miestą.

2017

Nuo 9 iki 12 metų
Brošiūra ir Svetainė

Šiame leidinyje rasite įdomių faktų apie Europos paukščių migraciją, biologinę įvairovę ir idėjų apie tai, ką galėtų nuveikti patys vaikai, norėdami prisidėti prie natūralios aplinkos išsaugojimo. Jame taip pat yra „pasakojimų knygelė“, sukurta iš pačių vaikų stebėjimo įspūdžių, kuri padės įsitraukti ir kitiems jauniesiems skaitytojams.

2014

Ekonomika ir prekyba

Nuo 9 iki 12 metų
Tinklalapis

Galite naudotis „Euro Run“ mokomąja medžiaga, kad supažindintumėte moksleivius su euro banknotais ir monetomis, juose pristatomais architektūros stiliais, naudojamais simboliais ir apsaugos priemonėmis.

2017

Sauga

Iki 9 metų
Nuo 9 iki 12 metų
Tinklalapis

Įsivaizduok, kad atsitiko nelaimė, pastebėjai gaisrą ar vagystę - ar žinotum, kur skambinti, jei tau prireiktų pagalbos?

2015