Skip to main content

2021. aasta auhinnad

 NEB-prizes-Banner2-noflag

Miks?

Algatuse „Uus Euroopa Bauhaus“ eesmärk on muuta roheline kokkulepe kultuuriliseks, inimkeskseks, positiivseks ja konkreetseks kogemuseks. Igaüks peaks tundma, nägema ja kogema rohe- ja digipööret ning seda, kuidas see parandab meie elukvaliteeti. 

Rohepöörde kiirendamiseks, majanduse taastumisele kaasa aitamiseks ja parema kooseksisteerimise tagamiseks peame ära kasutama olemasolevaid teadmisi a kogemusi ning suutlikkust, et saada uusi visioone, ideid ja lahendusi. Uue „Euroopa Bauhausi“ auhindadega seda kõike just julgustatakse.

2021. aasta auhinnad keskenduvad algatuse kavandamisetapile. 

Millega on tegemist?

Auhindadega tunnustatakse ja tähistatakse olemasolevaid saavutusi ning toetatakse nooremat põlvkonda kujunemisjärgus kontseptsioonide ja ideede edasiarendamisel. Nad toovad esile näited ja kontseptsioonid, mis illustreerivad seda, kui kaunid, kestlikud ja kaasavad kohad meie territooriumil, meie kogukondades ja tavades juba eksisteerivad, sillutades teed tulevikku.

Auhindu jagatakse kümnes erinevas kategoorias. Igas kategoorias on kaks alamkategooriat:

  • algatuse „Uus Euroopa Bauhaus“ auhind, millega tunnustatakse juba elluviidud näiteid/projekte
  • algatuse „Uus Euroopa Bauhaus“ tulevikulootuse auhind, millega tunnustatakse alla 30-aastaste noorte esitatud kontseptsioone ja ideid

Iga kategooria võitjad saavad:

  • 30 000 eurot ja uue Euroopa Bauhausi auhinna reklaamipaketi
  • 15 000 eurot ja tulevikulootuse auhinnaga kaasneva reklaamipaketi

Kes saab kandideerida ja millal?

Kandideerida saavad nii üksikisikud kui ka organisatsioonid, kellel on õigus algatust esindada. Lubatud on esitada ka ühiseid konkursile kandideerimise avaldusi. Avaldus peab sisaldama selgitust taotleva(te) üksus(t)e rolli kohta projektis.

Tulevikulootuse konkursil saavad kandideerida üksikisikud, kes on konkursikutse lõppkuupäeval 30-aastased või nooremad või samas vanuserühmas olevatest üksikisikutest koosnevad rühmad.

Kandideerida saavad nii ELi kui ka kolmandate riikide residendid, kui nende projekti/ideed arendatakse ja rakendatakse ELis.

Avaldusi saab muuta nii kaua, kui need on mustandi vormis.

Tähtaeg: 31. mai 2021.

Kuidas kandideerida?

Kandideerimiseks külastage spetsiaalset platvormi, kust leiate ka teavet auhinna eri kategooriate kohta ning üksikasjaliku kandideerimisjuhendi.

Uue „Euroopa Bauhausi“ 2021. aasta auhinnad

kui klõpsate nupul, lahkute te sellelt saidilt ja sisenete kandideerimisplatvormile

Registreeruge ja kandideerige siin 

Aidake meil levitada teavet selle konkursi kohta!

Promo material for New European Bauhaus Prizes
English
(3.05 MB - ZIP)
Laadi alla