Mācību stūrītis
Spēle

ES PUZLE

Vēlaties spēlēt puzli par ES valstīm vai spēli par ES valodām? Vai abus? Varat arī izdrukāt milzīgu izkrāsojamu Eiropas karti.

Līdz 9 gadiem Kultūra ES valstis
Spēle

Uzmini dāvanas kopā ar vecmāmiņu!

Divi bērni ar vecākiem apceļo Eiropu un iegādājas suvenīrus vecmāmiņai. Aizraujoša punktu savienošanas spēle, kurā jāpalīdz vecmāmiņai uzminēt, kas viņai tiks dāvināts.

Līdz 9 gadiem Kultūra ES valstis
Spēle

Iepazīsim Eiropu!

ES ir 28 dalībvalstis. Katrai ir atšķirīga vēsture, ģeogrāfija un kultūra. Pārbaudi savas zināšanas šajā galda spēlē (vari to spēlēt viens pats vai kopā ar klasesbiedriem).

 

Vecums no 9 līdz 12 gadiem Vecums no 12 līdz 15 gadiem ES valstis
Spēle

Atklāj ievērojamus objektus un vietas

Noklikšķini uz Eiropas valstu karogiem, un tu ieraudzīsi slavenus pieminekļus. Katrs no tiem redzams uz divām kartiņām. Vai vari atrast pārus?

Līdz 9 gadiem Kultūra ES valstis
Spēle

Atmiņas spēle

Katrai no ES 28 dalībvalstīm ir savs karogs. Apgriez kartītes uz otru pusi un centies atrast tām pāri. Vari arī uzzināt, ko nozīmē krāsu salikums katrā karogā.

 

Līdz 9 gadiem Par Eiropas Savienību Kultūra ES valstis
Spēle

Papīra vistiņa

Izvēlies dažus svarīgus faktus par ES, izdrukā lapu un saloki to, izmantojot origami tehniku!

Līdz 9 gadiem Par Eiropas Savienību
Spēle

ES — ko tas nozīmē?

Palīdziet saviem skolēniem uzzināt vairāk par Eiropas Savienības valstīm, izmantojot šo aizraujošo, interaktīvo karti. Ceļojiet uz katru no šīm valstīm un uzziniet, kāds ēdiens ir iecienīts Čehijā, kurš sporta veids ir vispopulārākais Slovākijā, apgūstiet dažu slavenu holandiešu gleznotāju vārdus un vēl daudz ko!

Vecums no 9 līdz 12 gadiem Par Eiropas Savienību Kultūra ES valstis ES vēsture ES regulējums un ES iestādes
Spēle

Laika mašīna

Šajā viktorīnā vari pārbaudīt, cik daudz tu zini par Eiropas vēsturi. Vadi savu kosmosa kuģi uz pareizo atbildi, izvairoties no meteorītiem!

 

15 gadi ES vēsture
Spēle

Kultūras mantojuma detektīvi

Tīmeklī pieejamā spēle “Kultūras mantojuma detektīvi” domāta 10–12 vai 13–15 gadus veciem skolēniem un ir daļa no skolotājiem paredzētās mācību materiālu rīkkopas. Spēle ir ievads Eiropas kultūras mantojumā un rosina diskusiju. To var spēlēt pa pāriem vai grupās, skolotājam uzņemoties koordinatora lomu.

Vecums no 9 līdz 12 gadiem Vecums no 12 līdz 15 gadiem Kultūra
Spēle

Pratīsi valodas — tiksi tālāk

Šajā brošūrā bērni tiek iepazīstināti ar ES 24 oficiālajām valodām. Katrai valodai ir veltīta atsevišķa lapa ar krāsainām ilustrācijām un dažām noderīgām pamatfrāzēm, piemēram, "paldies" un "es nesaprotu". Brošūras drukātajā versijā ir iekļauts īss papildu dialogs, un to papildina rokasgrāmata skolotājiem.

ES valstis Kultūra
Spēle

LinguaGo!

Eiropas Savienībā ir 24 oficiālās valodas. Atpazīsti tās, vienlaikus izvairoties no ļaunajiem zirnekļiem un vācot punktus! Šajā spēlē vajadzīga ātra reakcija!

Vecums no 12 līdz 15 gadiem Par Eiropas Savienību
Spēle

Ilgtspējīgais Šons spēle tiešsaistē

Laipni lūdzam spēlē “Auniņa Šona Piedzīvojumi”, kas palīdz noskaidrot, kā veidot tīrāku, veselīgāku un ilgtspējīgāku nākotni mūsu pilsētām un planētai.
Spēlētājiem ir jābūvē jauna, videi draudzīga pilsēta Lielpilsētas klaiņojošajiem dzīvniekiem, kā arī jāraugās, lai dzīvniekiem klātos labi — jāvēro pieejamo resursu, pārtikas un enerģijas daudzums, jārisina ar transportu un dabu saistīti jautājumi.
Izmantojiet savu iespēju desmit dienu laikā uzbūvēt pilsētu, kamēr lauksaimnieka nav mājās! Savukārt, ja vides draudzīgumu esat gana pētījuši, kopā ar auniņu Šonu varat doties misijās. Jums būs jārisina noteiktas problēmas, vadot Šonu un viņa ganāmpulku un tādējādi glābjot savu pilsētu.

Vecums no 9 līdz 12 gadiem Vide un klimats