Mācību stūrītis
Uzdevumu grāmata
Viktorīna
Tīmekļa vietne

ES & es

Ja esat vecumā no 14 līdz 18 gadiem vai vidusskolas skolotājs un vēlaties uzzināt vairāk par Eiropas Savienību un tas darbību, tad šī publikācija domāta jums. Tajā atrodamos uzdevumus var pildīt arī tiešsaistē.

15 gadi Par Eiropas Savienību ES valstis ES vēsture ES regulējums un ES iestādes
Spēle

ES PUZLE

Vēlaties spēlēt puzli par ES valstīm vai spēli par ES valodām? Vai abus? Varat arī izdrukāt milzīgu izkrāsojamu Eiropas karti.
Līdz 9 gadiem Kultūra ES valstis
Viktorīna

ES & es

Šī tiešsaistes viktorīna ir sagatavota vidusskolēniem, lai viņiem palīdzētu saprast galveno informāciju par ES. To var izmantot stundās vai uzdot kā mājasdarbu. To var pildīt gan datorā, gan planšetē un viedtālrunī.

15 gadi ES valstis ES vēsture ES regulējums un ES iestādes Par Eiropas Savienību
Spēle

Uzmini dāvanas kopā ar vecmāmiņu!

Divi bērni ar vecākiem apceļo Eiropu un iegādājas suvenīrus vecmāmiņai. Aizraujoša punktu savienošanas spēle, kurā jāpalīdz vecmāmiņai uzminēt, kas viņai tiks dāvināts.
Līdz 9 gadiem Kultūra ES valstis
Spēle

Iepazīsim Eiropu!

ES ir 28 dalībvalstis. Katrai ir atšķirīga vēsture, ģeogrāfija un kultūra. Pārbaudi savas zināšanas šajā galda spēlē (vari to spēlēt viens pats vai kopā ar klasesbiedriem).

 

Vecums no 9 līdz 12 gadiem Vecums no 12 līdz 15 gadiem ES valstis
Spēle

Atklāj ievērojamus objektus un vietas

Noklikšķini uz Eiropas valstu karogiem, un tu ieraudzīsi slavenus pieminekļus. Katrs no tiem redzams uz divām kartiņām. Vai vari atrast pārus?
Līdz 9 gadiem Kultūra ES valstis
Spēle

Atmiņas spēle

Katrai no ES 28 dalībvalstīm ir savs karogs. Apgriez kartītes uz otru pusi un centies atrast tām pāri. Vari arī uzzināt, ko nozīmē krāsu salikums katrā karogā.

 

Līdz 9 gadiem Par Eiropas Savienību Kultūra ES valstis
Spēle

Papīra vistiņa

Izvēlies dažus svarīgus faktus par ES, izdrukā lapu un saloki to, izmantojot origami tehniku!

Līdz 9 gadiem Par Eiropas Savienību
Spēle

ES — ko tas nozīmē?

Palīdziet saviem skolēniem uzzināt vairāk par Eiropas Savienības valstīm, izmantojot šo aizraujošo, interaktīvo karti. Ceļojiet uz katru no šīm valstīm un uzziniet, kāds ēdiens ir iecienīts Čehijā, kurš sporta veids ir vispopulārākais Slovākijā, apgūstiet dažu slavenu holandiešu gleznotāju vārdus un vēl daudz ko!

Vecums no 9 līdz 12 gadiem Par Eiropas Savienību Kultūra ES valstis ES vēsture ES regulējums un ES iestādes
Spēle

Laika mašīna

Šajā viktorīnā vari pārbaudīt, cik daudz tu zini par Eiropas vēsturi. Vadi savu kosmosa kuģi uz pareizo atbildi, izvairoties no meteorītiem!

 

15 gadi ES vēsture